Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BI-3281 BOYI


Recommended Posts

Obecnie BI-3281 jest na wielkiej promocji (237,66zł). Zalezy mi na replice, która potrafi po prostu przeżyć te 1-2 lata, to że body ma z tworzywa, a nie metalu to mnie nie obchodzi, replikami nie rzucam, dbam o nie, a taka emka za 200 zł z 380 fps do mnie przemawia, co o niej sądzicie? Trzymaliscie ja kiedys? Metalowy gearbox, 380 fps, a jedyny mankament to te body

 

Wypowiedzi w stylu "dozbieraj 99999zł i kup sobie cos lepszego" albo "nie kupuj bu guwno lepiej specna!1" mnie nie interesują, prosiłbym o argumenty, jeśli łaska :)

Edited by kajtolak
Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc wątpię czy wytrzyma to chociaż te 2 lata. Emki boyca to chyba najgorsze prawdziwe aegi (bo o wellowskich zabawkach czy innych szajsach z plastikowym gb nie mówię). Dla mnie osobiście nie jest to warte nawet tych pieniędzy, bo w sumie nie ma chyba w tej replice żadnej części która byłaby w czynś lepsza od jakiejkolwiek innej firmy. Jeśli nie masz co robić z pieniędzmi i nie zamierzasz wsadzać w to żadnych części to bierz, jednak wątpie czy będziesz zadowolony. Ja jednak faktycznie dozbierałbym do czegoś lepszego- a i tak to kupisz bo zapewne naprawa tego aega gdy padnie (a nie mam złudzeń że będzie inaczej) pochłonie kolejne pieniądze, czas i nerwy. Lepiej dozbierać do czegoś z czego faktycznie będziesz zadowolony.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...