Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kajtolak

Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

 1. Na wstępie chcę uświadomić administrację, że wybrałem ten dział, ponieważ najbliżej pasował temu tematowi, jeśli wybrałem źle, prosiłbym o przeniesienie tematu do odpowiedniejszego działu Witam. Na polu airsoftowym gram jako spotter od sporego czasu, sprawia mi to sporą zabawę, lubię działać we dwójki i wzajemne zaufanie, dlatego staram się zrobić na jak najlepszego spottera dla mojego snajpera i tu pojawia się pytanie: Jak według was powinien wyglądać najlepszy spotter? Obecnie korzystam z repliki o sporym rofie, co pozwala na osłanianie snajpera na bliższe dystanse, na ogień zaporowy itp, jeśli chodzi o szpej, staram się aby było jak najmniej i jak najbardziej funkcjonalnie i mobilnie, w tym celu planuję zakupić pas zamiast kamizelki, zachowam dzięki temu mobilność i przy okazji będę miał gdzie chować magazynki, nie tylko po kieszeniach. Zapraszam do dawania porad oraz ewentualnych pomysłów na zmianę wyposażenia.
 2. I jak, sprawdził ktoś w końcu jak z tą wytrzymałością? Bebechy uciągną M130?
 3. Witam. Czy wie ktoś z nas co należy wymienić w replice CA4 KM12 aby uzyskać ~420 fps? Nie moge znaleźć szczegółowych informacji o wnętrzu, tego co jest bardziej narażone na uszkodzenia, co nalezy wymienic aby uciągnęło te 420 fps bez uszkodzenia którejś z części. Na wmasg jest tylko jeden temat na którym jest wałkowany tak naprawde tylko temat wyglądu zewnętrznego. Ponoć classic army jest bardzo polecane i zachwalane, ale wątpie, że wstawienie mocniejszego springa wystarczy. Jedyne informacje o bebechach jakie udało mi się zdobyć: zębatki 18:1, przewody niskooporowe, mosfet, szybka wymiana spręzyny. Z celności, skupienia i szybkostrzelności jestem jak najbardziej zadowolony, brakuje tylko tej mocy i zasięgu, kulki lecą bardzo wolno, w koncu to 340 fps. Znalazłem także film o wnętrzu tej repliki, ale nie znam sie na tyle, aby wywnioskowac wytrzymalosc gearboxa z filmu
 4. Witam, ostatnio zauwazylem, ze od pewnego czasu w mniej więcej miejscu łączenia lowera z upperem w mojej giecie body strasznie trzeszczy jak sie przycisnie. Wiecie jak to usunac? Miejsce zaznaczylem na obrazku. (trzeszczy tylko po jednej stronie, prawej). Dodam jeszcze, że selektor można leciutko wciskać w body jakby i minimalnie wychodzi drugą stroną, czy to też da się zniwelować? Owszem, oba problemy to prawdopodobnie nieszkodliwa błahostka i problem wydaje się śmieszny, ale czasami jak sie przejedzie palcem nad selektorem itp itd to te trzeszczenie aż boli. Staram się niwelować wszelkie usterki i błędy w mojej replice - stąd to pytanie.
 5. Bęben po strzale nie wykonuje obrotu (mozna caly czas takjakby strzelać na jednej komorze i nic sie nie obróci)
 6. Witam. W replice Dan Wesson 8 nie obraca się bęben po strzale (trzeba go obrócić palcem). Co może być przyczyną i jak to naprawić?
 7. Witam. Niedawno w mojej g36 jg wymieniłem gumkę na sylikonowego guardera. Strzela o niebo lepiej ale nie podoba mi sie jedna istotna rzecz, mianowicie komora hop up odwrotnie mi działa (?) po prostu jak skręcam w dół na maxa to kulki lecą strasznie w góre, a jak skręce do góry na maxa to lecą w miarę normalnie, chociaż wciąż podnosi do góry. Po prostu nie moge ustawić jakby na zero, tylko cały czas ciągnie w góre nie ważne od jakiego ustawienia, nie moge ustawic aby lecialy nizej. Dodam jeszcze tylko, ze wczesniej byl ten sam efekt tylko o wiele gorszy (ciągnelo do gory po 10 metrach) i winą był dystanser guardera dawany w zestawie ktory byl prawie dwa razy wiekszy od stockowego. Co teraz mozna zrobic zeby jeszcze troche znioslo tego hopka?
 8. Czy zbyt długi tłumik może powodować negatywne skutki dla osiągów repliki? (Moja lufa wewnętrzna sięga do połowy tego tłumiku.
 9. Wiecie może co to za tłumiki, albo chociaż mniej więcej ich wymiary? 1. 2. Oba mi sie bardzo podobaja i chciałbym któryś z tych posiadać, albo chociaż podobne
 10. A przy tych 363mm nie odczuwałeś spadku mocy, albo spadku zasięgu? Słyszałem, że jesli jest dłuzsza lufa do stockowej mocy to mogą te parametry spadnąć
 11. Witam. Mam pytanie na temat luf, mianowicie patrzyłem kilka luf precyzyjnych do mojej g36c i niektóre mają inne wycięcie na gumkę. Czy wpłynie to jakoś na użytkowanie? Czy każda lufa musi mieć standardowe prostokątne wycięcie? I drugie pytanie - czy do g36c (jg) warto zamontować lufe o długości 300mm i zakryć tłumikiem czy może dłuższą, krótszą? Standardowa ma 247
 12. Witam. Mam pytanie na temat luf w tych replikach. Mianowicie te dwie repliki są ponoć takie same w środku i mają taki sam zasięg itp z tym, że w G36K jest o wiele dluzsza lufa, a ponoć jak do repliki wsadzi się za długą lufę to wtedy zasięg i fps makabrycznie spadną. O co w tym chodzi? Dlaczego oba te modele maja taki sam srodek a pomomo dluzszej lufy te same osiągi?
 13. kajtolak

  G36C/G36K [JG]

  Witam. Mam pytanie na temat luf w tych replikach. Mianowicie te dwie repliki są ponoć takie same w środku i mają taki sam zasięg itp z tym, że w G36K jest o wiele dluzsza lufa, a ponoć jak do repliki wsadzi się za długą lufę to wtedy zasięg i fps makabrycznie spadną. O co w tym chodzi? Dlaczego oba te modele maja taki sam srodek a pomomo dluzszej lufy te same osiągi?
×
×
 • Create New...