Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Planuje tuning repliki JG 098 by wyszedł z niej karabin wyborowy. Aktualnie wymieniłem lufę na precyzyjną oraz cały zestaw tłoka. Aktualnie planuje włożenie do niej sprężyny M130 firmy Tornado i domyślam się, że będzie to wymagało dosyć kosztownych zmian. Planuje wymianę zębatek oraz silnika i tu właśnie pojawia się problem. Jaki silnik (długi) i zębatki polecacie? Jak mówiłem będzie to karabin wyborowy, więc nie zależy mi na szybkostrzelności, zależy mi na tym, aby całość bez problemu wytrzymała sprężynę. Budżet to 400 zł (nie licząc kosztów sprężyny), batka 1600 mAh 9.6V.

Link to post
Share on other sites

Ustal czy chcesz mieć karabin szturmowy czy wyborowy.... Najpierw piszesz o m130 tornado, a potem, że wyborowy, a one to tak SP160 lub więcej mają :icon_razz2: ..... Zresztą nie napisałeś nawet jakie części wstawiłeś - a to od zestawu tłoka, głowic zależy wytrzymałość GB na zadanej sprężynie.

Link to post
Share on other sites

Sorbo, radiusy, prowadnica metal bez łozyskowania, zęby shs 100:200 bez łożyskowania, może jakieś blachy, tłok z metal listwą shs dość lekki, łożyska ślizgowe jak masz gb 7mm, a jak 8mm to kulki - najlepiej G&G (wypadają elegancko pod względem cena/jakość, a dają radę na m180... mosfet, batka nimh może być, ale chyba przerzuciłbym się nal lipo.... do tego uszczelniona głowica tłoka i cylindra.

 

Zestaw guardera to zły wybór. Dawno, dawno temu jeszcze jakoś się to opłacało... obecnie lekko w tyle za konkurencją.

 

Jest szansa, że GB padnie, ale raczej powinien potrzymać przy sorbo i radiusach. Możesz zainwestować w blachy, albo lepszy GB.

 

Silnik neodym... każdy to uciągnie.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

Zapytam tutaj, bo nie chcę tworzyć nowego tematu.

Mam G36 od Boyi, chciałbym wsadzić preckę. Problem polega na tym, ze w mojej giecie lufa ma 260mm, a bardziej dostępne są 247mm. Czy mogę wsadzić taki wymiar lufy (głupio to zabrzmiało, bo wsadzić mogę i 150mm). Ale chodzi mi o to czy lufa będzie dobrze osadzona? Czy może kupić np 300mm i dołożyć tłumik? Albo jeszcze przedłużyć na długość tłumika? Nie chciałbym przedobrzyć, bo reszta to stock.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...