Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprężyna młotka G96-A WELL


Recommended Posts

Witam, trafiła do mnie replika karabinu snajperskiego G96-A WELL. Potrzebuję sprężyny młotka (hammer spring), troszkę podobna do sprężyny anti-reversala. Niestety nigdzie nie mogę jej znaleźć, ani na polskich ani na zagranicznych stronach, a rsov.com padł. Końcówka oryginalnej sprężyny się złamała i cały czas wypada, przez co młotek blokuje cylinder na mechanizmie spustowym. Jakieś porady gdzie tego szukać albo czym to zastąpić?

Link to post
Share on other sites

G96 jest kopią aw338 Aresa. Nie wiem, czy znajdziesz samą sprężynkę. Kupić można z westawie ze stalowym młoteczkiem:

http://www.zerooneai...roducts_id=2514

Mniej więcej tak ta sprężyna wygląda, niemniej taki zestaw też ciężko dostać- wszędzie "out of stock"

 

Są firmy robiące sprężynki na zamówienie. Napisz do którejś. Wrzuć zdjęcie, może gdzieś mam taką lub podobną.

Tylko czy zrobienie takiej sprężynki na zamówienie jest w ogóle opłacalne. Nie wiem jak z takimi rzeczami, ale jak kiedyś potrzebowałem niestandardowej zębatki to koszt wykonania wynosił tyle co sama replika. Wrzuciłbym zdjęcie, ale replikę poskładałem z powrotem (żeby części nie pogubić) a kolega podał link w którym zdjęcie takiej sprężyny się znajduje. Mogę ją rozebrać jeśli potrzebowałbyś zdjęcia oryginału i mogłoby to pomóc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...