Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M15A4 Tactical Carbine + RIS Tokyo Marui?


Recommended Posts

Raczej trudne pytanie, ale licze że tutaj znajde odpowiedź.

 

Plan jest taki żeby kupic M15A4 i zamontować do tego zamiast zwykłego gripa metalowy system RIS wzięty z M4A1 Tokyo Marui.

 

Teraz najwazniejsze pytanie - czy to będzie działać i czy da się to tak połączyć - czy ten RIS z TM będzie pasowac do CA?

 

Z gory dzieki za odpowiedz.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Trochę późno na odpowiedź, ale dopiero dzisiaj zauważyłem wątek.

Tego nie da się zrobić tak łatwo. Jedyne wyjście (zrobiłem tak 2 karabinki) to wymiana całego przodu (lufa zewnętrzna i szyny z TM). CA stosuje inny sposób montowania RIS-a niż TM - w TM szyny są przykręcane do lufy zewn. na specjalnych uszach. Pewnie można próbować dokładnie rozmierzyć położenie otworów, w które wkręca się śruby mocujące uszy, ale szybciej i pewniej jest przełożyć wszystko.

 

Ściskam,

Czoper

Link to post
Share on other sites

Ja juz zrezygnowalem z tego pomyslu i kupilem M15A4 SPC. No i zostal mi M4A1 RIS od TM (na sprzedaż apropos).

 

Bez wątpienia konstrukcja RISa w TM i w M15A4 SPC (warto pamietac ze SPC nie ma bateri gripie tylko w kolbie wiec nie jest to taki sam ris jak np w M15A4) jest zupelnie inna, gratulacje Tytus jak to złożyłeś.

 

PS. Foka nie lepiej kupić M4 od CA najtańsza chyba z 800,- stoi czyli prawie tyle co STTI. A do CA zamontujesz RISa...

Link to post
Share on other sites

TM'owego risa mozna dostać np u mnie 8) Nie wiem czy sprzedają osobno ale ten montowany do karabinów to 100% full metal, bardzo dobrze wykonany zresztą (od CA różni się tym że nie ma na nim żadnych napisów, na CA są jakieś cyferki białe itp).

Link to post
Share on other sites

Prawde powiedziawszy z montarzem bylo og groma zabawy - aby to opisac trzeba by niezly elaborat naskrobac ale............. postaram sie na dniach cos sklecic i umiescze tutaj NAVY....... jezeli Cie to interesuje ja moge zamienic risa TM na CA mam w zasadzie nowy wiec ......... wrazie co prosze na priv

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...