Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-10S - Kilka pytań


Recommended Posts

Witam, tak jak w temacie. Mam kilka pytań odnośnie RK-10 do Boyi, którego to dzisiaj dostałem.

-Da się coś zrobić z luzem na kolbie? Pech chciał, że mój Boyi ma trochę duży z pudełka.

-Czy jak wrzucę tam Lipo 11,1v i będę się oszczędzał z full-auto to nie zmieli mi zębatek?

-Co Kilkaset kulek (100-200) Boyi łapie zacinkę, trzeba oddać strzał na auto i dopiero wtedy działa single.

Czy z tym ostatnim mocniejsza batka pomoże?

-I ostatnie, czy stockowy silnik długo wytrzyma? Słyszałem, że w Boyi słabo z tym.

Edited by trollik75
Link to post
Share on other sites

Luzy na kolbie możesz zmniejszyć przez dokręcenie śrub po obu stronach kolby.

 

Selektor ognia- odkręć śrubę selektora, wyjmij dźwignie selektora i podegnij lekko w taki sposób żeby była mocniej dociśnięta do body. Przy dokręcaniu śruby pamiętaj żeby nie przesadzić i nie zerwać gwintu bo będzie problem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Witam, tak jak w temacie. Mam kilka pytań odnośnie RK-10 do Boyi, którego to dzisiaj dostałem.

1-Da się coś zrobić z luzem na kolbie? Pech chciał, że mój Boyi ma trochę duży z pudełka.

2-Czy jak wrzucę tam Lipo 11,1v i będę się oszczędzał z full-auto to nie zmieli mi zębatek?

3-Co Kilkaset kulek (100-200) Boyi łapie zacinkę, trzeba oddać strzał na auto i dopiero wtedy działa single.

Czy z tym ostatnim mocniejsza batka pomoże?

4-I ostatnie, czy stockowy silnik długo wytrzyma? Słyszałem, że w Boyi słabo z tym.

 

1. JW

2. Zębatki to nie problem. Masz tam tłok z tworzywa. Prawdopodobnie zębatki zniszczą tłok, choć w stocku powinno to jakiś czas polatać o ile nie walną łożyska - boyi ma tragiczne. Po wymianie tłoka i łożysk powinno być dobrze o ile złoży to ktoś ogarnięty.

3. Lepsza bateria powinna pomóc.

4. Silnik to nie problem. Jak padnie to używany dorwiesz za kilkanaście złotych. Silnik pada baardzo bardzo rzadko, najwięcej awarii to zębatki, tłok, elektryka, łożyska.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...