Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LCT AS VAL - Problem z flat hopowaniem repliki


Recommended Posts

Witam! Mam pewien problem, otoz po zamontowaniu zestawu flat hop od Modify moja replika zaczela tragicznie reagowac. Zacznijmy od tego, ze gdy zamontowalem gumke bez nasmarowania jej z zewnatrz (zeby latwiej wslizgnela sie do komory), kulki w ogole nie wylatywaly przy strzale. Po nasmarowaniu i starannej instalacji, replika dzialala normalnie przez jakies 50 kulek. Potem kulki zaczely wariowac w gore, w lewo, w prawo, a na sam koniec replika zaczela pluc na pare metrow az kulki zaczely sie same blokowac w komorze. Replika poza tym jest stockowa i nigdy z nia nie bylo problemow. Moja teoria jest taka, ze jakims cudem kulki po wystrzale spychaja dystanser/gumke do srodka komory i wywoluje to tym samym problemy - co wychodzilo by na to ze trzeba zmienic komore na inna. Co o tym myslicie?

Link to post
Share on other sites

Tak na szybko. Flat modify jest trudny. Kołnierz gumki jest ciasny i blokuje kulki na wylocie. Trzeba tak ustawić w komorze przesuwając lufę z gumką w komorze by kulka wepchnięta przez lufę swobodnie przechodziła przez kołnierz gumki w komorze. Tak wyrzucasz kulkę do lufy i patrzysz czy swobodnie przelatuje. W innym wypadku jak kołnierz mocno wystaje w lufie będzie blokować kulki i będzie jak masz.

Pozdro

 

Wysłane z mojego Neffos X1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Gumki modify czarna jak i szara są bardzo dobre, dają szczelność i nie są trudne w montażu.

 

To co opisuje autor wygląda na podwijanie się kołnierza gumki - moja rada, nie dociskaj lufy z gumką do samego końca. Zrób tak, aby lufa z gumką była lekko cofnięta do tyłu.

Edited by wallop
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...