Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobór baterii i akumulatora do cm 028


Recommended Posts

Witam,jako że niedawno zacząłem się interesować ASG to jestem zielony w temacie. Na start jako replikę wybrałem cm 028 bo słyszałem że jak na swoją cenę na początek jest dobra.Podobno bateria którą dołączają do repliki nie jest jakaś super.Dlatego proszę o pomoc w doborze baterii oraz ładowarki.

Z góry dziękuję za pomoc :)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Bateria jest całkiem ok. Ja do Cymy nie kupowałem Li-po. Jechałem ciągle na startowym NiMHu.

Problemem, co już kilka razy było wspominane jest ładowarka, która szybko niszczy pakiet i przede wszystkim warto kupić w zamian dobry model, np. IMAX B6.

 

Jeśli mimo to chcesz kupić Li-Po to od siebie polecam Redoxa o napięciu 7.4v.

Link to post
Share on other sites
Bateria jest całkiem ok. Ja do Cymy nie kupowałem Li-po. Jechałem ciągle na startowym NiMHu.

Problemem, co już kilka razy było wspominane jest ładowarka, która szybko niszczy pakiet i przede wszystkim warto kupić w zamian dobry model, np. IMAX B6.

 

Jeśli mimo to chcesz kupić Li-Po to od siebie polecam Redoxa o napięciu 7.4v.

Dziękuję za odpowiedź przeglądałem jeszcze na internecie inne fora i ludzie mówią że ta bateria nie jest zła lecz ładowarka do niej dołączona dlatego też dokupię chyba tylko ładowarkę i ewentualnie drugi akumulator.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja do mojej 028 używam lipo 7,4 2200 firmy gfc. I jestem szczerze z niej zadowolony. A pojemność 2200 mieści się idealnie w kolbie a zapas energi starcza na długo. Nie miałem sytuacji ze musiałem się zwinąć bo bateria mi padła.

 

Jak zdecydujesz się na zakup lipo to polecam poszukać dobrej ładowarki MIKROPROCESOROWEJ. To bardzo ważne aby baterii sobie nie rozwalić.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Tylko należy uważać bo nie każda ładowarka mikroprocesorowa służy do ładowania pakietów LiPo. Tak samo jak większość najtańszych ładowarek do LiPo służy tylko do konkretnych rodzajów LiPo ( dwu i trzy celowe) i do niczego innego.

 

Ja tak samo jak Budweiser polecę zostać na początku przy stokowym pakiecie i kupić za to dobrą uniwersalną ładowarkę ( na ten przykład wspomnianego Imaxa b6 lub coś zbliżonego).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...