Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Budweiser

Użytkownik
 • Content Count

  599
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

11,339 profile views
 1. Wiesz lub wie ktoś coś więcej o tej replice? Jak wyglądają i czy w ogóle istnieją w jej wypadku sensowne możliwości tuningowe?
 2. Życzę nam wszystkim żeby ten Nowy Rok przyniósł więcej przewidywalności, a niespodzianek tylko tych pozytywnych. Spokoju na ten Świąteczno-Noworoczny czas i do zobaczenia!
 3. To mnie zawsze zastanawiało. Trochę niżej Dominik mądrze napisał odnośnie samych otworów strzeleckich w kontekście pozycji obronnych, ale sam ewentualny zakaz wystawiania repliki ponad osłonę jest średni. Ok, strzelanie w ten sposób do zamkniętego pomieszczenia np. o wymiarach 3x3m i "może kogoś trafię" jest lekko mówiąc kontrowersyjne, ale dlaczego nie miałbym móc wystawić repliki ponad przewrócone drzewo, murek, cokolwiek leżąc na ziemi będąc przyciśnięty do ziemi? Czyli idąc tym tropem, nie mogę również uciekać przed przeciwnikiem i bez odwrócenia głowy do tyłu prowadzić w jego kierunku ogn
 4. Siema! Luźne rozpoznanie, nie wystawiłem na razie nigdzie oferty. Znajdzie się ktoś chętny na Garanda ICS? Sprzedałbym z 4 magazynkami i pasem nośnym za 1300. Jedynym mankamentem - standard - trzeba front skręcić, bo drewna latają jak chcą. Poza tym nówka, ani razu nie użyty w polu. Z uwagi na fakt, że na imprezach bardziej widzę się w roli medyka odpowiada mi bieganie bez broni lub ewentualnie z Thompsonem. No i niestety palna za bardzo obciąża budżet. :D
 5. https://www.olx.pl/oferta/m42-jumpsuit-bluza-spadochroniarska-wii-rekonstrukcja-CID767-IDGieul.html https://www.olx.pl/oferta/spodnie-m42-jumpsuit-wwii-rekonstrukcja-CID767-IDGield.html
 6. No to nie czaję dlaczego paradujesz w mundurze z taką dystynkcją.
 7. ale że jesteś podporucznikiem rezerwy tak?
 8. Temat w sumie był już poruszany. Sturm jest spoko, ale spodnie w kroku do przeszycia, no i świeci się na początku jak wiadomo co. Moim zdaniem problemem jest też trochę rozmiarówka. Kupiłem właśnie nowego Sturma, z uwagi na to, że chciałem mieć większą bluzę. Zgodnie z przewidywaniami do spodni wszedłbym dwa razy. Nestof sprzedaje tylko komplet, a z GB się nie opłaca, bo sama bluza z KayCanvas kosztuje tyle co cały mundur Sturma. No i przesyłka.
 9. Spokojnie Matt, nie będziesz sam! :D Vlad, na maile będziesz odpowiadał teraz, gdy już masz potwierdzenie kosztów, czy robiłeś to już wcześniej? Bo pisałem kilka dni temu, ale bez odzewu. Chyba, że gdzieś się mail zawieruszył.
 10. Zerknij w pierwszej kolejności na wątki na naszym forum. Temat co, jak i gdzie kupić jest tam właściwie wyczerpany. Zwróć uwagę, że większość imprez to jednak Alianci Zachodni vs Oś. Warto zacząć od sylwetki w tych klimatach. Podsumowując, nie zaśmiecając wątku dotyczącego nadchodzącej imprezy odsyłam do odpowiednich tematów forum.
 11. na dniach pobiorę HLL, więc odezwę się żeby się z wami zgadać. ;)
×
×
 • Create New...