Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Budweiser

Użytkownik
 • Content Count

  586
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

10788 profile views
 1. na dniach pobiorę HLL, więc odezwę się żeby się z wami zgadać. ;)
 2. Witam towarzystwo po dłuższej przerwie. ;) Pytanie: Mamy tu jakichś graczy w "Post Scriptum" lub "Hell Let Loose"? Obie produkcje dostępne na STEAM. Ewentualnie dla graczy komputerowych, którzy nie są w temacie - objaśniam: są to dwa drugowojenne first person shootery, kładące nacisk na komunikację i współpracę w drużynie i realizm rozgrywki. Znudzony "bezmyślnymi" shooterami, skłaniam się ku bardziej taktycznym i oldschoolowym podejściem do tematu. Chętnych zapraszam do kontaktu. ;)
 3. Zgłoszenie poszło. Oczywiście noc + dzień. Czego, jak czego, ale Normandii nie odpuszczę. ;)
 4. +1 Grzechem byłoby wręcz zrobić z tego zwykłą strzelankę :)
 5. Nie popadałbym tu Marku w przesadny optymizm. Organizacja imprez w 90% przeniosła się na fejsa, a pomocy w różnych kwestiach więcej osób już też szuka chyba właśnie tam - na grupach asg. Całe szczęście ASH pozostaje konserwatywne w tym przypadku. :)
 6. Temat z mojej strony umarł niestety, a szkoda bo zapowiadało się nieźle, ale niestety się zawiodłem. Na trzecim strzelaniu Cyma złapała dziwny luz na froncie (razem z lufą) i można było nią dość swobodnie poruszać w poziomie. Tragedia. Na celność jako tako to nie wpływało, ale podczas chwytu luz irytował mnie niemiłosiernie. Także chyba definitywnie zraziłem się do chińczyków będących czymś innym niż repliką AK. Nawiasem mówiąc to ogólnie replika bardzo fajnie leżała w łapie. Spora waga zdecydowanie na plus. Kij, wie czy to mój egzemplarz miał feler, czy ogólnie seria ma kłopot ze zmęczeniem materiału w tym miejscu.
 7. Korzystając z najświeższego wątku i odpowiadając Dominikowi - niestety nie dam rady dotrzeć na grę. Co więcej do końca roku jestem wyłączony z wszelkich airsoftowych aktywności. Po nowym roku moje możliwości planowania długoterminowego wrócą - przynajmniej w większej części - do normy, także do zobaczenia! ;) Udanej imprezy Wam życzę!
 8. Mała wyprzedaż u mnie. :) Thompson: https://www.olx.pl/oferta/kurtka-tanker-jacket-ww2-CID767-IDACH6L.html Tanker Jacket: https://www.olx.pl/oferta/thompson-cm-033-asg-CID767-IDACHB6.html
 9. Budweiser

  Montaż do AK

  W gruncie rzeczy to kwestia indywidualnych preferencji. Czego byś sie wybrał - spełni swoje zadanie. Z tym, że jeśli szczerbinka to tylko kolimator ci tam wejdzie.
 10. Ale nie były dostępne w naszych sklepach i jedyną alternatywą było JG. Cyma z niebieskiej edycji limitowanej wraz z wstępnym setem dziś zamówiona. Jak przyjdzie to się pochwalę zdjęciami, a po pierwszym strzelaniu odniosę się do kultury pracy. W przyszłości pewnie chciałbym co nie co w środku zmienić. Zobaczymy co uda się z niej wyciągnąć. Chciałbym zbić do 350 fpsów i może zwiększyć rof. Zobaczymy. ;)
 11. Zakładam ten temat, żeby nie robić zbędnego bałaganu, jak to miało miejsce ostatnio. W czerwcu/lipcu zapewne będę robił kolejne zamówienie z SOFu, więc gdy czas nadejdzie dam znać. @SikorPL, @wish i reszta (nie mogę Was oznaczyć z jakiegoś powodu) - zamówienie już przyszło, ale zostało pozostawione w jednym z pobliskich punktów odbioru UPS, gdyż kurier mnie nie zastał. Odbiorę w sobotę. Jeśli ktoś planuje robić zamówienie z zagranicznego sklepu lub chciałby podpiąć się pod moje planowane wakacyjne niech się w tym temacie zgłosi. ;)
 12. Alternatywą dla perspektywy gracza jest jeszcze nakręcenie kilkuminutowej wymiany ognia bez cięcia. Ale to już wyższa szkoła jazdy. :D Poniżej w mojej opinii sekwencja genialna. Pytanie co możemy wycisnąć z Go Pro i naszych aktorskich umiejętności. ;)
 13. Mam do odsprzedania koszulę M38 (rozmiar M, na 175cm wzrostu powinna być dobra). Na mnie niestety za wąska i za krótka (182cm). Cena:100 zł z wysyłką. Zdjęcia na PW.
×
×
 • Create New...