Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór repliki


Recommended Posts

Witam

 

Nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział , ale wydaję mi się , że tak .\

 

Na początku od razu mówię , że zaczynam dopiero przygodę z ASG . Jestem w trakcie wyboru mojej pierwszej repliki i tu pojawił się problem , i może ktoś doświadczony rozwieje moje wątpliwości co do wyboru .

 

Myślę o kupnie .

 

https://gunfire.pl/product-pol-1152207268-Replika-karabinka-SA-A02-SAEC-TM-System.html

 

Lub

 

https://gunfire.pl/product-pol-1152209786-Replika-karabinka-GC16-Predator-Battleship-Grey.html

 

Czy np. w predatorze ciężko jest również wymienić sprężyny ?

 

Z góry dziękuję

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem przy obecnych cenach nie kupowałbym Specny powyżej 1000 zł.

Wszak, SA-B01 kosztuje 560 zł.

Chyba, że bardzo zależy ci na SAECu to można to jeszcze rozważyć, lecz są tańsze modele z tym systemem.

Nie wiem jak dokładnie sprawuje się to G&G, producent ogólnie polecany, I klasa i w ogóle.

Nie spotkałem się też z tym "programowaniem trybu ognia" - ktoś obeznany musiałby się wypowiedzieć na temat tego ETU.

Link to post
Share on other sites

G&G o ile dobrze mi wiadomo nie ma systemu szybkiej zmiany sprężyny, czyli chyba trzeba by wyciągać gearboxa (nie wiem jak się wymienia sprężynę).

Ale tak naprawdę lepiej kupić sobie boczniaka, bo wymiana springa zajmuje trochę czasu, a G&G nadrabia to wszystko osiowością, jakością flaków i body, wytrzymałością i elektroniką.

Specna to tak naprawdę mocno overpriced chińczyk II klasy z dobrym marketingiem, G&G to o klasę lepsza replika.

Link to post
Share on other sites

Na pewno ten akumulator jest sporo za drogi :icon_biggrin:

Kup sobie LiPo 11,1V w sklepie modelarskim - tam wychodzą sporo taniej niż w sklepach airsoftowych, osobiście polecam firmę Turnigy, ewentualnie patrz na Redoxa. Ładowarkę kup sobie imax B6 albo Redox apha. Electro river to airsoftowa marka z przekokszonymi cenami, a sprawdzone akcesoria modelarskie będą działały dużo lepiej.

Aha, tak duża bateria nie zmieści Ci się do kolby (pomijając nawet znajdujący się tam mosfet) - jest po prostu za szeroka. Musisz szukać trzech pojedynczych "listków", pojemność wyjdzie wtedy około 1300 mAh, spokojnie wystarczy.

Edited by StuG_Siana
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...