Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w wyborze pierwszej repliki.


Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Dopiero zaczynam,a dokładniej chciałbym zacząć "zabawę" z ASG i chciałbym was zapytać o pare spraw.

 

1. Jaką replikę z Karabinów Szturmowych najlepiej wybrać do 900 zł (Full metal czy jakoś tak). Nie preferuję w Ak więc najlepiej "emki".

 

2. Ile trzeba włożyć żeby mieć dobrą snajperkę na strzelanki? Czy zwykła, nie przerabiana, wystarczy? Chodzi mi głównie o sprężynową.

 

3. Czy w okolicach Krakowa można spokojnie znaleźć Cotygodniową strzelankę?

 

Proszę o wszelkie rady gdyż jestem totalnie zielony w tym temacie, a najlepiej pytać o radę ludzi którzy już w tym siedzą.

Dzięki za wszelkie odpowiedzi ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Cześć wszystkim,

Dopiero zaczynam,a dokładniej chciałbym zacząć "zabawę" z ASG i chciałbym was zapytać o pare spraw.

 

1. Jaką replikę z Karabinów Szturmowych najlepiej wybrać do 900 zł (Full metal czy jakoś tak). Nie preferuję w Ak więc najlepiej "emki".

 

2. Ile trzeba włożyć żeby mieć dobrą snajperkę na strzelanki? Czy zwykła, nie przerabiana, wystarczy? Chodzi mi głównie o sprężynową.

 

3. Czy w okolicach Krakowa można spokojnie znaleźć Cotygodniową strzelankę?

 

Proszę o wszelkie rady gdyż jestem totalnie zielony w tym temacie, a najlepiej pytać o radę ludzi którzy już w tym siedzą.

Dzięki za wszelkie odpowiedzi ;)

 

Pozdrawiam

Żeby zrobić dobra snajpe trzeba włożyć dość sporo. W okolicach krk to chyba jedynie najczęściej są strzelanki na Forcie F50

 

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

W Krakowie masz f50 w soboty, czasem też w niedziele inna ekipa (która strzela dość regularnie, ale często w innych miejscach). Tetmajera regularnie w niedziele, choć czasem jak jest naprawdę do bani pogoda to ludzie się wykruszają (jak wszędzie zresztą). Na Pasterniku jest jakieś nowe CQB (nie byłem jeszcze) i jeszcze jest jedna hala, której nazwy nigdy nie pamiętam.

A jak już poznasz parę osób, to pocztą pantoflową będą do Ciebie docierały informacje o miejscu w aucie na wypady kawałek dalej - Miękinia, Trzebinia, Nowy Targ, Lubień, Katowice... dość regularnie się coś dzieje, tylko trzeba obserwować sporo miejsc, żeby mieć komplet informacji, bo część jest na WMASG, część na innym forum, i oczywiście sporo na FB. Najskuteczniej po prostu się zakumplować z ludźmi :icon_wink:

Edited by kukunamuniu
Link to post
Share on other sites

Poszukaj grup na FB ASGSPORT.pl(najczęściej organizują F50) RavenSword(Organizują w NowymTargu) ASG Myślenice(dość często bywa OperacjaChełm jak się znajdą chętni) LubieńGrad.

Jest ich sporo.

A co do replik to ta TR4 i GC16 spoko bo mają Mosfet. Sam mam GC16 Predatora w sotcku i daje radę naprawdę fajnie.

Poszukaj promocji na Redberet.pl ja tam GC16 pół roku temu kupiłem na promo prawie 500zł taniej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...