Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] Colt National Match


Recommended Posts

Witam!!

Jeśli chodzi o Colta NM to strzelałem z niego sporo i jestem w nim zakochany:).Nie widziałem jeszcze tak dobrze wykonanej i strzelajacej krótkiej sprężyny.Jest tak silny ,że kulki 0,20g są moim zdaniem za lekkie do niego (polecam 0,25 lub nawet 0,33 strzela z nich bez problemu) Bardzo cieżki i solidnie wykonany.Najlepsza krótka pompka jaką miałem w ręku.Jeśli jak piszą,Springfield jest jeszcze lepszy,to nie rozumiem róznicy w cenie?Ale może:).Colt NM napewno jednak wart jest polecenia i wart swojej ceny(do niedawna ten model kosztował 320 zł z tego co pamiętam ).Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Ivan ma rację - Colt NM to również w mojej opinii najlepsza krótka pompka dostępna na rynku - zarózno jeśli chodzi o parametry strzału (zasięg, celność), a tym bardziej jeśli chodzi o wykonanie (nie ma nic ładniej wykonanego).

Zaryzykuję stwierdzenie że przy dużo ładniejszym wykonaniu strzela porównywalnie jak tak zachwalane wcześniej MP5.

Co do MP5 (zarówno SD3 jak i A3) jeśli kupuje się je jako pierwszą broń to rzeczywiście - sprawa wygląda nieźle ale gdy człowiek poobcuje z elektrykami to mp5 staje się jakieś takie blade... :)

Dla mnie wybór byłby prosty...

Link to post
Share on other sites

Ja tez polecam colta Nm :) to istne cudo, zakochalem sie w nim jak go tylko zobaczylem na wystawie, M.m widze ze z krakowa jestes, colta NM mozna kupic od reki w Carrefour'rze na czyzynach, tam jest taki sklepik z militariam i troche airsoftow maja, to cudo lezy sobie tam na wystawce i az bola oczy od jego piekna O_o. tylko cena wygorowana, 280 zeta ; /

Link to post
Share on other sites

Przepraszam Deamon jeśli wydam Ci sie niegrzeczny,ale czy mógłbyś przeczytać dokładnie pytanie zawarte w temacie tego posta?M.m pyta o dwa konkretne modele i jeśli nie miałeś z nimi doczynienia to daruj sobie radosną twórczość nie na temat.Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jestem wam bardzo wdzięczny za tyle wypowiedzie.. Jak przyjdzie co do czego... napewno się już nie zawaham:-).....

A wracając do Deamona... to wybaczcie mu.... ale zna mnie prywatnie. więc może podszedł do tego... troche zbyt emocjonalnie :lol:

 

..Jeszcze raz Bardzo Dziękuje i pozdrawiam!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Powracam do tematu, gdzyż stoję przed tym samym wyborem.

Jak dotąd sypały się pochlebne opinie na temat Colta NM. Czyzby nikt z forumowiczy nie miał Springfielda? Opis na stronie jest zachęcający... tylko wypadało by go poprzeć życiowymi doświadczeniami. Na dzień dzisiejszy nie mają tych modeli w sklepie, ciekawe na kiedy załatwią.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...