Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tango Down ECR-5 (EA)


Recommended Posts

Planuje zakup tego tworu oraz tuning typu Szkielet,cylinder,komora HU,Gumka Hu,Lufa precyzyjna itp. Nie jestem pewien czy jest sens inwestować w tę replikę mam ograniczone środki w okolicach 1300 zł więc nie wszystko da rade wymienić np kable mam 16awg i szkielet od RA czyli zostaje 800 zł co w tej cenie mogę wymienić jakieś propozycje ? konkretne modele ?

Edit. broń ma wbudowaną lufę precyzyjną o średnicy 6.03 czy to wystarczy ?

Broń posiada szybką wymianę sprężyny i ma służyć jako broń CQB/LAS po wymianie sprężyny

Edited by Jakiś fajny nick
Link to post
Share on other sites

To jest evolution airsoft, bardzo dobra replika. REPLIKA, a nie broń.

 

Wszystko okej, ale nie powiedziałeś jakie parametry chcesz uzyskać. CQB/Las czyli pewnie 350-450fps. W takim wypadku nie ma sensu kupować szkieletu CNC, bo w sumie każdy szkielet odlany ze stopu ZnAl to wytrzyma o ile replika będzie dobrze poskładana.

 

Komory także nie ma sensu ruszać.

 

Masz 1300zł, więc moja propozycja jest taka:

 

Szkielet i komorę zostawiasz, ładujesz do środka

 

Lufę precyzyjną Madbull Steelbull lub Edgi/PDI (nie wiem jaka tam długość lufy, ale na oko 363mm - warto dokładnie zmierzyć jaka max lufa wejdzie). Prometheus'a odradzam, aktualne partie są... podejrzane, brak polerki w środku. Fabryczna lufa to tylko chwyt marketingowy, średnica nie jest tak istotna jak jakość wykonania.

 

Nowa pneumatyka na dobrych częściach tj. dopasowany stalowy cylinder, lepszej jakości głowica tłoka i cylindra, sorbopad, dopasowana dysza i gumka, tłok z metalowymi zębami, sprężyna Guarder SP120 oraz SP90

 

Zębatki Ultimate

 

Kable lub ewentualnie jeśli budżet pozwoli to Gate Titan v2

 

Można jeszcze wsadzić lepszy silnik, neodym cyma/a&k lub coś z wyższej półki G&P M140

 

Pamiętaj, że najważniejsze tak czy siak będzie poskładanie tego. Nie wystarczy wrzucić najlepszych i najdroższych części, muszą one być ze sobą nie tylko dopasowane pod względem typu, rodzaju, ale również dopasowane względem siebie tak aby całość była szczelna, miała wysoką kulturę pracy i odpowiednie parametry.

 

Nie rozumiem jednego piszesz, że masz budżet 1300zł, potem że masz kable i szkielet i następnie że budżet to 800zł.

 

W razie co pisz pw, tam się lepiej dogadamy.

Edited by wallop
Link to post
Share on other sites
To jest evolution airsoft, bardzo dobra replika. REPLIKA, a nie broń.

 

Wszystko okej, ale nie powiedziałeś jakie parametry chcesz uzyskać. CQB/Las czyli pewnie 350-450fps. W takim wypadku nie ma sensu kupować szkieletu CNC, bo w sumie każdy szkielet odlany ze stopu ZnAl to wytrzyma o ile replika będzie dobrze poskładana.

 

Komory także nie ma sensu ruszać.

 

Masz 1300zł, więc moja propozycja jest taka:

 

Szkielet i komorę zostawiasz, ładujesz do środka

 

Lufę precyzyjną Madbull Steelbull lub Edgi/PDI (nie wiem jaka tam długość lufy, ale na oko 363mm - warto dokładnie zmierzyć jaka max lufa wejdzie). Prometheus'a odradzam, aktualne partie są... podejrzane, brak polerki w środku. Fabryczna lufa to tylko chwyt marketingowy, średnica nie jest tak istotna jak jakość wykonania.

 

Nowa pneumatyka na dobrych częściach tj. dopasowany stalowy cylinder, lepszej jakości głowica tłoka i cylindra, sorbopad, dopasowana dysza i gumka, tłok z metalowymi zębami, sprężyna Guarder SP120 oraz SP90

 

Zębatki Ultimate

 

Kable lub ewentualnie jeśli budżet pozwoli to Gate Titan v2

 

Można jeszcze wsadzić lepszy silnik, neodym cyma/a&k lub coś z wyższej półki G&P M140

 

Pamiętaj, że najważniejsze tak czy siak będzie poskładanie tego. Nie wystarczy wrzucić najlepszych i najdroższych części, muszą one być ze sobą nie tylko dopasowane pod względem typu, rodzaju, ale również dopasowane względem siebie tak aby całość była szczelna, miała wysoką kulturę pracy i odpowiednie parametry.

 

Nie rozumiem jednego piszesz, że masz budżet 1300zł, potem że masz kable i szkielet i następnie że budżet to 800zł.

 

W razie co pisz pw, tam się lepiej dogadamy.

Źle sformuowałem mam budżet 1300 ,ale kiedy wyposażyłbym się w kable i szkielet na które patrzyłem zostałoby mnw 800 zł

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

A mi się coś bardzo wydaje że jesteś ersoftowym beginnerem, naczytałeś się o tuningach (dobre i to) i chcesz wywalić worek kasy a tak naprawdę nie wiesz po co i dlaczego. Kup gnata, wymień gumkę, kup dobrą batkę i ciesz się zabawą. A jak poznasz jak to wszystko działa, co chciałbyś mieć poprawione to sam podejmiesz mądre decyzje i powymieniasz to, co faktycznie wymaga wymiany.

Edited by falloutpl
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...