Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowarka i bateria do AK Cymy


Recommended Posts

Siemaszko, poszukuję możliwie taniej ładowarki i baterii Li-Po do mojej Cymki (028). Podstawowy Ni-Mh pomimo poprawnego ładowania wolnoładowarką po 3 miesiącach nie wytrzymuje już kilku godzin w lesie. Bateria jakiej szukam ma być odpowiednia do włożenia do kolby AK i jednocześnie możliwie tania a ładowarka... chętnie kupiłbym taką, która obsługuje też ładowanie Ni-Mh, żeby spróbować zreanimować moją starą baterię. Budżetu konkretnego nie mam, ale chcę się zamknąć w jak najmniejszych pieniądzach. Pomożecie? :)

Link to post
Share on other sites

Z poradnika „Najbardziej polecanymi do warunków airsoftowych (balans możliwości/cena) ładowarkami są konstrukcje bazujące na ładowarce Bantam BC6, takie jak Imax B6, Turnigy Accucell, Redox Alpha, Power Bean Major i wiele innych ich klonów, różniących się od siebie jedynie drugorzędnymi detalami i ewentualnie jakością wykonania.”

 

Na forum chyba najczęściej używana i polecana jest Imax B6.

 

Co do baterii nie pomogę, ale możesz napisać bezpośrednio do sklepu np do taiwangun czy gunfire i ci dobiorą pasująca.

 

Link to post
Share on other sites

Polecam kupić ładowarkę imax b6 - naładujesz nią wszystko co się na i masz gwarancję, że nie popsuje ci akumulatora przy ładowaniu - wprawdzie wydasz trochę więcej hajsu, ale to ci się z pewnością zwróci dzięki lepszej żywotności i kulturze pracy akumulatora. Ewentualnie redox alfa/beta. Nie ma co kupować ładowarek innych producentów.

Do stockowej cymki możesz załadować LiPo 7,4 - patrz tylko na Turnigy/Redox, inne aku od razu olej i najlepiej kupuj w sklepach modelarskich, nie airsoftowych.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...