Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dojazd na strzelanki


Recommended Posts

Mam pytanie do osób mieszkających w większych miastach jak Warszawa(jak w moim przypadku) i nie posiadających samochodu. Jeśli chodzi o asg to jestem nowicjuszem, będącym na etapie zbierania szpeju potrzebnego do gry, ale przeszukujac forum wmasg, weekend-warriors widzę że lwia część strzelanek czy eventow jak np nadchodzącą Operacja Wirus odbywa się w miejscach gdzie dojazd z Warszawy jakimkolwiek środkiem transportu innym niż samochód jest praktycznie niemożliwy. Czy w takim przypadku naprawdę muszę rezygnować z uczestnictwa w imprezach organizowanych w takich odległościach od miasta czy jednak istnieją sposoby dogadania się z kimś kto ma własny samochód i za opłatą zabrał by taka osobę jak ja za opłatą. Domyślam się że blabla car się do tego nie nadaje ale może ktoś będzie miał dla mnie jakaś radę jak sobie radzić w takiej sytuacji.

Link to post
Share on other sites

Znajdź temat o strzelaniu czy wydarzenie na FB i napisz, że potrzebujesz transportu. Dorzucisz się do paliwa i ktoś Cię zabierze, o ile tylko jest miejsce w aucie ;)

Tylko jako kierowca dam Ci poradę; nie wymagaj, żeby ktoś o szóstej rano jechał po Ciebie na drugi koniec miasta, zwłaszcza jak jedzie kilka osób. Oczywiście są tacy, którzy podjadą, i bardzo miło z ich strony, ale są też tacy, których życie z tego wyleczyło.

Link to post
Share on other sites
nasze środowisku jest przyjazne więc znaleźć jakiegoś maniaka z wolnymi miejscami nie jest problemem

 

 

Nigdy nie zakładaj "przyjazności" środowiska. W airsofcie jest bardzo dużo fajnych i miłych ludzi, ale rakowej wiary jest jeszcze więcej. Im dłużej będziesz się strzelał, tym bardziej będziesz to zauważał.

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie zakładaj "przyjazności" środowiska. W airsofcie jest bardzo dużo fajnych i miłych ludzi, ale rakowej wiary jest jeszcze więcej. Im dłużej będziesz się strzelał, tym bardziej będziesz to zauważał.

To jest problem absolutnie każdego środowiska. Hobbystycznego, zawodowego, politycznego, czy rodzinnego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...