Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć. Ostatnio kupiłem replikę JG0638 v2 używaną, z praktycznie wymienionym całym środkiem, mosfetami i innymi duperelami (jak była serwisowana 2 lata temu to pokazywało 450 FPS). Problem jest jedynie z hop upem, ponieważ nieważne jak ustawię (czy max. góra czy dół) kulki lecą jakby tak samo, czyli na ok. 50m, może i więcej, a chyba powinno być widać jak kulki lecą w niebo po podkręceniu na maxa. Właściciel mi powiedział, że popsikał trochę olejem silikonowym do lufy więc myślałem, że może coś dostało się do komory, a więc wyczyściłem wyciorem, wystrzelałem z 1 HiCapa i dalej to samo.

I teraz pytanie, czy sprawdzenie Hop Upa to sprawa trudna dla dla kogoś kto nigdy nie rozbierał repliki?

W razie czego mogę napisać jakieś parametry odnośnie G36.

Link to post
Share on other sites

Trudna w zależności od zdolności manualnych. Na YouTube jest dużo poradników, nie powinieneś mieć problemów z demontażem. Ze znalezieniem usterki będzie już trochę trudniej.

Wycior używaj tylko do gołej lufy.

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Sprawa wygląda tak. Wyjąłem lufe, rozłożyłem hopka, lekko przeczyściłem wnętrze gumki oraz lufy tak aby resztę smaru wytrzeć (gumka w stanie bdb, czarna systemy). Zakładam wszystko i w sumie poprawiło się lekko, problem w tym, że na max. hopku kulka leci lekkim łukiem góry zamiast "do nieba".

Jak mniej więcej powinien wyglądać wysunięty garbek na max. HU? bo u mnie to było ledwo widoczne, może to być wina zbyt miękkiego dystansera?

 

Na tym max. hopku potrafi dolatywać do 70m a nawet i więcej, czasami kulka schodzi szybciej w dół.

Edited by wgnsy123
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...