Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Selektor w Karabinku Styr AUG firmy JG nie działa ogień pojedyńczy


Recommended Posts

Ostatnio kupiłem na OLX używany karabinek Styr aug wiem nie kupuje się używanych replik do rzeczy gdy wciskam spust do połowy nie ma reakcji gdy wciskam do oporu jest ogień ciągdły na pewno nie jest to wina rozładowanego akumulatora trochę też pogrzebałem w gearboxie itp po patrzyłem i wszystko ładnie pięknie po wymieniane zembatki śilnik itp nic tam nie dotykałem nie bawiłem się tylko patrzyłem i oceniałem stan zużycia i powiem że nie jest źle tylko ten selektor nie działa i nie wiem co z tym zrobić a serwis replik mam daleko . W razie jakiś pytań proszę pytać

Link to post
Share on other sites

A pytałeś o to poprzedniego właściciela? To by była najszybsza metoda diagnostyki :P

 

Nie ma semi czyli albo coś nie tak ze spustem (może było coś modyfikowane), albo ze stykami wewnętrznymi. Czy są w ogóle kable pociągnięte od styków wewnętrznych?

Wyjmij GB, zaklej taśmą styki od auto, naciśnij spust i zobacz czy w ogóle strzela.

Link to post
Share on other sites

Miałem ten sam problem w Augu, spowodowany był tym że styki na gearboxie zostały "spłaszczone przez spust" i przy wciśnięciu go do połowy spust nie dochodził do styków obwód się nie zwierał. Podważyłem je śrubokrętem żeby wystawały 2mm bardziej do przodu i się naprawiło.

Edited by sledz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...