Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Luźny mag w gnieździe


Recommended Posts

Witam! Mój problem polega na luźnym magazynku w gnieździe M4. Magazynek trzeba dopchnąć do przodu by podawał.Proszę o szybka i skuteczną pomoc :) Dziękuje :):)

Ps.Było wszystko dobrze dopiero po jakimś czasie się tak stało ,myślałem że to przez komorę i zmieniłem na ProWin. Dodam film przy wyjętej komorze jakie są luzy (góra dół) 

Link to post
Share on other sites

To jest bardzo powszechny problem, z tymi luzami i niepodawaniem kulek. Po prostu przyklej od wewnątrz gniazda magazynka, z tyłu (bliżej strzelca) jakiejś pianki/gąbki, która magazynek będzie Ci dopychać. Lub wymień magazynki na takie, które nie grymaszą.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czego ludzie spodziewają się po Specnie... luzy to domena tych replik. Luzy, złe spasowanie i cała reszta... Repliki Specny nie są zbyt dobre, warte max 600zł za metalową wersję.

Co do Twojego problemu - magazynki Specny są kiepskie. Wymienić na inne. Ewentualnie oklej czymś magazynek lub... wrzuć na komin komory o-ring 6x2mm - zdystansuje on nieco magazynek i go usztywni. Może pomoże, to już kombinowanie w czym leży problem.

 

Wymiana komory na Prowina było największą głupotą. Specny są gównem, a nie replikami. Do tego nic nie pasuje, wszystko trzeba dopasowywać i cackać się by były prawidłowe wyniki. Każda replika jest inna, w jednej replice pasuje ta komora, a w drugiej już nie. Loteria co podpasuje.

Link to post
Share on other sites

Nikt Ci tego nie powie. P&J to taki sam szmelc jak Specna, ale jeśli chodzi o sztywność magazynków w gnieździe - nawet markowe repliki mają z tym problem, nie jest to żadna wada. Magazynki mają prawidłowo podawać kulki i nie powodować większych problemów podczas użytkowania repliki. Luzy to czysta kosmetyka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...