Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dominn

Użytkownik
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dominn

  Prosty spust

  @redmonk93 nie chce mi się dyskutować na temat czytania ze zrozumieniem, poczeka na doświadczenia kogoś z wmasg po prostu.
 2. Dominn

  Prosty spust

  @redmonk93, czytałem ten wątek, ale tam ludzie generalnie nie bardzo się zgodzili ze sobą. Dla jednych tylko bajer, dla innych realnie szybsza reakcja na naciśnięcie spustu, dlatego tutaj zapytałem.
 3. Dominn

  Prosty spust

  Dobry, Ma ktoś jakieś doświadczenia z prostymi spustami w M4? Ma to jakiekolwiek przełożenie na działanie, czy jest to wyłącznie estetyczna modyfikacja?
 4. Czyli Maskpol już nie jest z MAPĄ związany w żaden sposób?
 5. To jest masakra jakaś. Co się człowiek owkurwia przy tym betonie z MON. Na to wychodzi, że cały projekt zmiany kamuflażu w WP olano, bo sami nie wiedzą, jak się za to zabrać ?
 6. Jaka cena jest ten lufy? Jeśli więcej niż 160zł to się nie opłaca, bo za tyle masz Steel Bulla. Średnica lufy ma małe znaczenie, jeśli jakość jej wykonania jest skopana. Steel Bull 6.03 będzie miał mniejsze wahania średnicy, będzie prosty, a taka 6.01 może być krzywa, w środku 6.20 i lepszy będzie Steel Bull ;)
 7. Możesz spróbować, jeśli faktycznie brakuje Ci hopka, np z izolacji kabla wyciąć "łódeczkę" i w nią wsadzić dystanser, w miarę się wpasuje i w kształt ramienia i dystansera, a zrobi różnicę. Jak dasz na maksa hop up to kulki jak lecą? Jaki jest ich tor lotu?
 8. Najpierw sprawdź, czy brakuje docisku, może go nie brakować a Ty się nakombinujesz i okaże się, że na min. hopie kulki lecą w kosmos.
 9. Prościej, szybciej, przyjemniej będzie wsadzić słabszą sprężynę. Ucinanie zwojów też da radę, aczkolwiek bez sensu się tak bawić.
 10. To jest bardzo powszechny problem, z tymi luzami i niepodawaniem kulek. Po prostu przyklej od wewnątrz gniazda magazynka, z tyłu (bliżej strzelca) jakiejś pianki/gąbki, która magazynek będzie Ci dopychać. Lub wymień magazynki na takie, które nie grymaszą.
 11. Miałem to samo, wymieniłem kostkę za 15zł i problemu nie mam. Nigdy nie doświadczyłem tego przy słabym aku.
 12. Nie wiem jak w v.3, ale we v.2 przyjrzałbym się przerywaczowi, czy nie jest za mocno/słabo dokręcony, uszczerbiony, czy zębatka nie jest uszkodzona.
 13. Próbowałeś bez mosfetu? Hmm.. spróbuj bez mosfetu, jeśli masz zapasowy silnik czy baterie, to też spróbuj w róznych konfiguracjach silnik - bateria - mosfet/bez mosfetu). Oglądałeś bebechy wewnątrz (kostke stykową, zębatki)?
 14. Waga? ______________________________________________ Kulki 0.28 i 0.30g na lufie 6.01: - 0.28g przechodzą przez magi specny (low cap), ale nie ma fontanny jak przy GG/GUARDER/BLS. Celność? Lecą spoko, za te pieniądze.. - 0.30g porażka, ani jednej nie wystrzeliłem z maga specny (low cap), wygrzebywałem po 2 z maga..
 15. Wallop mnie pewnie zabije, ale możesz pokręcić się wokół luf ZCI. Są dosyć popularne w USA, montują je zamiast Steel Bulla, najbardziej optymistyczni użytkownicy zamiast promyka (^^), a tańsze od niego ok. 40zł. Oczywiście Twoje pieniądze, Twoja decyzja, po prostu taka opcja jest (sklep Jarmix).
×
×
 • Create New...