Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika ASR115R1 Spyder


Recommended Posts

Witam problem z replika ASR115R1 Spyder od APS 

Wyjalem ja z pudelka oddala 10 strzalow i koniec na bateri lipo 7.4v przestala strzelac , poszedl bezpiecznik byl 15c 

Wymienilem bezpiecznik na 25c ponowilem probe na 7.4v lipo i to samo spalony po 5 strzalach 

Kupilem nowy bezpiecznik 25c i pomyslalem ze moze za slaba bateria wiec ponowilem probe na 11.1 lipo i bezpiecznik spalil sie odrazu.

Nie mam pojecia o co chodzi replika posiada EBB

Link to post
Share on other sites

Bezpiecznik zwykle się pali jak jest duży opór na silnik, co oznacza słabe poskładanie repliki (np. za ciasno poskładane zębatki, tłok ciasno pracujący w prowadnicach) albo za mocno dokręcony silnik. 
Spróbuj poluzować śrubę regulacji silnika, jak nie pomoże to raczej trzeba oddać na gwarancje.

Tu co prawda masz EBB, ale w znośnie poskładanej replice z silnikiem Hi-torque, lipo 11.1V i 450 fps, bezpiecznik 15A już nie powinien się palić.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Szukalem problemu w kablach , rozebralem praktycznie cala replike gb nie otwieralem po odkreceniu raczki zajrzalem do srodka gb przez te dziure i tam jest jeden kabelek widoczny wyglada na przetarty nie wiem czy to nie jest winowajca a co do mocy wylotowej to posiadam 310-330 fps poniewaz w irlandii tu gdzie mieszkam jest ograniczenie na 1J

20181217_194609.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...