Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kompensator do pistoletu DIY


Recommended Posts

Witam, zawsze kombinowałem przy replikach i nie byłbym sobą gdybym nie bawił się w personalizację (od g3 ris z lufą baretta po desert eagle z tłumikiem , nic nie mogło być normalne ;p ). Zawsze chciałem mieć berette m9 z kompensatorem jak w filmie "Equilibrium" ale jednocześnie podobała mi się ta od HFC stylizowana na 90-two. WE odpadało (miałem, widziałem...nie). Ważne było dla mnie, żeby owa beretta miała selektywny tryb ognia. Oczywiście WA wypuściło taki model a jakiś znany sklep w USA konwertował m9 kwa tylko, że cena beretty Tetragrammatonu mnie odstraszała - bodaj 350-430 usd. Odkąd na sklepie w Krakowie pojawiły się pistolety HFC z trybem fullauto w mojej głowie zrodził się pomysł zrobienia projektu beretty z filmu. Ostatecznie zdecydowałem się na przeprojektowanie kompensatora na potrzeby m90-two czyli HG-192 HFC. Od rysunku przez mozolną walkę z materiałem na jakotakim malowaniu kończąc powstało coś na kształt ... oceńcie sami.

15462708966481759996711.jpg

15462710252131440364056.jpg

1546271327743-263514033.jpg

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...