Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
gawronino

ASGbox Gawron AirSoft

Recommended Posts

Kilka filmów z życia "serwisanta-hobbysty" uzależnionego od kupowania (nie zawsze sprawnych, ale zawsze tanich) replik.... ;) 

1. https://www.youtube.com/watch?v=ZO9dX2OW3rc - Replika za 50zł! G3 JG098 - część I
G3 od JG kupione za 50zł jako niedziałająca replika. Za ten hajs żal było jej nie kupić ;) 

2. https://www.youtube.com/watch?v=uMbRk81VSbQ - CYMA 0.28 - przegląd zerowy i 'biedatuning' cz. I
Klasyk dla "początkujących", którzy nie chcą wydać zbyt wiele na pierwsza replikę. Ile da się z niej wyciągnąć przy minimalnych kosztach?:)

Lubię takie pogadanki, choć mógłbyś pociąć trochę materiał i go skrócić :) Druga sugestia to taka, że mógłbyś w opisie filmu dodać odnośniki przekierowujące do konkretnych fragmentów.  3:30 sprawdzanie silnika: 4:50 - wyjmowanie gearboxa 5:50 itd. 

Leci sub na rozpęd kanału :)

@Buniek92 - ostatnie filmy montowałem jeszcze kiedy YT był ledwie znany, do tego dopiero teraz kupiłem  Vegasa z którym jestem obcykany ^^
Masz rację, kolejne materiały w postprodukcji będą miały "rozdziały", dodatkowe info znajdzie się w opisach. 
Postprodukcyjnie jest tutaj wiele do zrobienia, ale najpierw chciałbym wiedzieć czy temat "zażre" ;)