Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Tani" kriss vector aeg


Recommended Posts

Witam, na necie znalazłem film gdzie pewien gość przerabiał replikę kriss'a elektrycznego na kulki żelowe (czyli zabawkę na 7mm kulki miękkie) aby przyjmował nasze 6mm:

Ta wersja repliki to v1 z malutkim gb bardziej przypominającym te od aep'ów. Fps-y nie powalają, jakość wykonania też... Ale:

1. Na obecną chwile mamy wersję v2 tej zabawki której gearbox przypomina ten od krytac'a i wygląda na to, że używa części typowych dla asg.

maxresdefault.jpg

Dla porównania (co prawda tylko szkic z manuala) krytac:

krytac_kriss_vector_aeg_blueprint_airsof

2. Poprawili też wygląd i wg opinii, które przeczytałem materiały użyte do body. I tu zabawka w wersji 2:

O1CN011Oi2opTkrA91W9L__3029871738_7841ab

3. Sama zabawka to koszt 460-500zl na aliexpress, krytac to ponad 2k zł.

4. Na ali znalazłem części tuningowe (zębatki metalowe, wzmocnione tłoki z metalowymi zębami, metalowe zamienniki pomarańczowych części itd).

5. Co ciekawe zabawka ta ma semi, burst i fullauto .

6. Po odrobinie pracy, jak widać na początku tego posta, można przystosować taką zabawkę do asg- wstawić dyszę od asg, przerobić bodaj głowicę tłoka, wstawić komorę hu, lufę wewnętrzną i na końcu przystosować magazynek do kulek 6mm.

Nie ukrywam, że serwis aeg'ów to dla mnie troszke czarna magia, ale może wypowie się ktoś, kto ma większą wiedzę czy gra jest warta świeczki. Pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...