Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w wyborze repliki budżet 1200 zł.


Recommended Posts

Witam wszystkich, jestem nowym członkiem forum oraz totalnym laikiem w asg , chciał bym zakupić swoją pierwszą replikę elektryczną lecz wybór w internecie jest ogromny i ciężko samu się zdecydować oraz wybrać tą odpowiednią sprawdzoną już w bojach replikę, posiadam +,- 1200 zł na sam karabin , liczę się z zakupem osobno bateri , ładowarki , wybór padł by raczej na zachodnią ścianę M4, AR15 wchodzą w grę , głównie zależy mi na tym by karabinek był na jak najlepszy podzespołach wewnętrznych gearbox , oraz pozostałe "bebachy" , kosztem wyglądu zewnętrznego , nie chciał bym na samym starcie wymieniać pół środka zależy mi na dobrych stokowych podzespołach na których mógłbym od samego początku dobrze się bawić, liczę się z wymianą baterii , proszę osoby obeznane w temacie o pomoc w wyborze odpowiedniej repliki , dodam jeszcze że elektryk musi posiadać regulowaną sprężynę bez konieczności rozebierania repliki na części, karabinek będzie mi głownie służył do cqb limity 340 fps , chciał bym aby także nadawał się do lasu i na otwarte przestrzenie, z góry dziękuje za komentarze , pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...