Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy da się zamontować lub kupić kolbe do MP5K GALAXY


Recommended Posts

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy dałoby radę założyć kolbę do repliki MP5K GALAXY i jeżeli dałoby radę to poprosiłbym do niej link.

I mam jeszcze jedno pytanie apropo frontu ris do mp5k galaxy ponieważ też chcę go zamontować a że jestem nowy to nie wiem czy to się przykręca wsuwa i jaki by kolmator do tego pasowa.

I bym zapomniał ostatnio właśnie kupiłem replikę (MP5K GALAXY) i miałem problem ponieważ odkręciła mi się głowica tłoka A więc otworzyłem gearboxa a tam cała głowica tłoka wraz z łożyskiem w częściach pierwszych i zdziwiło mnie to że były tam trzy podkładki no ale cóż zlożylem lecz się nie kręciło po mniej więcej wystrzeleniu trzystu kulek znow się odkręciło więc wywaliłem dwie podkładki, została teraz tyłko jedna i skleiłem to na klej do gwintów i teraz pytanie niby replika działa lecz gdy mi się znowu odkręci to wywalić tą ostatnią podkładke bo najprawdopodobniej zaczęło by się kręcić i by się nie odkręcalo. Czy mam kupić nową głowicę tłoka?

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...