Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Anomalia - dysza zrobiła się za długa...


Recommended Posts

Cześć, 

Wystąpiła u mnie pewna anomalia, dysza nagle jest za długa.

 

W zeszłym tygodniu byłem zmuszony wymienić dysze regulowana od retro, bo nie chciała podejść do żadnej gumki która posiadam, także wstawiłem shs'a i wszystko ładnie się doszczelnialo bez problemu z podawaniem kulek. 

Po strzelance w zeszłym tygodniu postanowiłem sprawdzić stan gearboxa, okazało się, że rozsypało się łożysko kulkowe środkowej zebatki, nie zauważyłem żadnej kolizji, przy okazji zrobiłem korektę AOE, zmuszony zostałem do zeszlifowania 14 zęba.

Po złożeniu GB dysza wystaje do połowy komory, w środku wszystko jest tak jak powinno, listwa popychacza raczej nie jest problemem, chyba, że opozniacz ?

Komora również jest docisnieta do GB.

Nie mam pojęcia dlaczego nagle dysza jest za długa... 

 

Pozdrawiam

 

Link to post
Share on other sites

Problem rozwiązany po kilkukrotnym rozkladaniu i składaniu GB...

Pacjent m4 lone star, GB G&G, silnik Tornado HT, sprezyna 130 Tornado, zebatki 18:1 SHS.

A mianowicie, winowajca była stara bateria LiPo 7.4 20C, zmuszony byłem ja zastosować, ponieważ 11.1 się ładuje. Po wymianie na nową batke 7.4 25C, dysza zaczęła się cofać i bez problemu podaje kulki.

Jest to dla mnie zagadką, jezeli ktoś potrafi to wyjaśnić, to bardzo o to proszę.

Pozdrawiam.

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...