Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć, zastanawiam się nad kupnem repliki karabinu snajperskiego do około 2500 zł.
Byłem prawie pewny co do tego, że kupię bazę pod tuning za około 700-800 zł, i włożę w nią 1500-200 zł.
Ale ostatnio natrafiłem na SSG24, której wyniki są całkiem dobre i bezpośrednio po zakupie nie potrzebuje tuningu (z tego co wiem, jeśli potrzebuje to proszę mnie poprawić).
Uważacie, że replika za 2500 zł którą sam dobiorę pod siebie, i swoje preferencje będzie dużo lepsza? Czy lepiej będzie wziąć SSG24 i nie martwić się o tuning?
Od razu mówię, że nie chodzi mi o wyciągnięcie maxa z fps, skupiam się na dobrym skupieniu repliki :D
 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz 2500zł na replikę to widzę 3 opcje
1. SRS silverback, aktualnie najlepszy wybór na rynku, za 2000zł kupujesz SRS sport i zostaje 500zł na dodatkowe magi, sprężynę i kulki
2. Składać replikę na bazie VSR (baza Tokyo Marui albo ładniejsza wersja VSR AAC T10)
3. SSG24, jeżeli szukasz całkiem dobrej stockowej repliki i nie lubisz bullpup (SRS)

Kolejność nie jest przypadkowa 

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, taternik1971 napisał:

Wydaje mi się, że na WMASG jest już temat o replikach Novritscha. 

Jest, ale nie satysfakcjonują mnie informacje które są tam zawarte ;) 

4 godziny temu, Herbatkin napisał:

Jeżeli masz 2500zł na replikę to widzę 3 opcje
1. SRS silverback, aktualnie najlepszy wybór na rynku, za 2000zł kupujesz SRS sport i zostaje 500zł na dodatkowe magi, sprężynę i kulki
2. Składać replikę na bazie VSR (baza Tokyo Marui albo ładniejsza wersja VSR AAC T10)
3. SSG24, jeżeli szukasz całkiem dobrej stockowej repliki i nie lubisz bullpup (SRS)

Kolejność nie jest przypadkowa 

Jak bullpup to nawet lepiej, bardzo podobają mi się repliki z tym systemem, szkoda że większość magazynów bullpup to atrapy. 

 

W takim razie jestem raczej zdecydowany na zakup repliki z 1 punktu. Co do vsr to przejął już mi się ten model - bardzo wielu znajomych go ma, a część nawet skarży się na działanie repliki

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co masz na myśli pisząc, że "większość magazynów bullpup to atrapy". Prawdę mówiąc nie znam żadnej repliki w układzie bullpup , która by miała magazynki jako atrapy.
Posiadam SRS 16" +DTSS .338. Wymieniona sprężyna na RAPAX 3J, reszta stock. Replika jest mega, super zasięg i skupienie (brak testów z pomiarem odległości więc nie podam konkretnych wartości), w stocku szczelność 100%. Trzymając w łapach czuć, że to prawdziwa replika. Jeżeli masz jakieś konkretne pytania co do repliki SRS to pisz śmiało na PW 

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Herbatkin napisał:

Nie wiem co masz na myśli pisząc, że "większość magazynów bullpup to atrapy". Prawdę mówiąc nie znam żadnej repliki w układzie bullpup , która by miała magazynki jako atrapy.
Posiadam SRS 16" +DTSS .338. Wymieniona sprężyna na RAPAX 3J, reszta stock. Replika jest mega, super zasięg i skupienie (brak testów z pomiarem odległości więc nie podam konkretnych wartości), w stocku szczelność 100%. Trzymając w łapach czuć, że to prawdziwa replika. Jeżeli masz jakieś konkretne pytania co do repliki SRS to pisz śmiało na PW 

Ostatnio widziałem kilka modeli barretów, które miały atrapę magazynka (magazynek w tym samym miejscu co w oryginale, który miał bullpup) a magazynek właściwy był schowany, podobnie jak w VSR od TM. Jak znajdę to wrzucę zdjęcie

Zastanawiam się tylko czy będzie jakaś różnica pomiędzy wersją 20" a 22" w skupieniu i skutecznym dystansie, bo bardziej podoba mi się wersja 22", ale dopłacać 140$ za sam wygląd to trochę za dużo.

A jak wyglądają fpsy przy tej sprężynie? 

Link to post
Share on other sites

Nie ma różnicy w celności i zasięgu między różnymi wersjami SRS. Jeżeli ogranicza Cię budżet TO kupuj wersję sport 20". N

ie wiem ile moja SRS ma fps. Dzięki tej sprężynie wiem, że mam okolice 3J i nawet z JC jestem poniżej limitu. Tobie też radzę porzucić FPS i rozpocząć pomiary w J, tym bardziej w SRS, która słynie z potężnego JC 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...