Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Herbatkin

Użytkownik
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Herbatkin

  Repliki M4 wybór ostateczny

  Nie posiadam już tej repliki. Sprzedałem ją jakieś 4 miesiące temu. Była w pełnym stocku, 320fps (z UK więc mniejsze FPS niż w PL). Nie miałem zamiaru jej tuningować dopóki się coś nie zepsuło. W stocku była dla mnie zadowalająca, jedynie zalecam stosowanie baterii 11.1. Jeżeli chodzi o tuning to z tego co pamiętam Prometheus robi dedykowane lufy precyzyjne dla Krytac'a więc to zawsze coś
 2. Herbatkin

  Jaka preclufa lepsza?

  W swojej SRS mam lufę 578mm od Lambdy. Pisałem z wieloma osobami, które przeprowadzały testy i w porównaniu do PDI Lambda wypadała lepiej (stosunek jakość/cena)
 3. Herbatkin

  Repliki M4 wybór ostateczny

  Pod hasłem "krytac" na forum wmasg znajdziesz mnóstwo komentarzy oraz opinii na temat tej firmy. Osobiście posiadałem krytac trident mk2 crb i byłem z niej bardzo zadowolony.
 4. Herbatkin

  SCAR-H SF Open Bolt - WE

  Niestety nie pomogę co do repliki ale chciałbym spytać o ten magazynek. Czy to przypadkiem nie jest zły magazynek? Replika wydaje się być na 7,62 a magazynki na 5,56
 5. Herbatkin

  Kilka rad dla nowicjusza

  Prawdę mówiąc wszystko zależy od budżetu i jaka to ma być "platforma" (ak,m4,g36 itd). Określenie " w przystępnej cenie" może być mylące ponieważ dla jednych 2000zł to przystępna cena a dla innych 500zł. Najważniejszą rzeczą jest ochrona oczu, osobiście polecam firmę ESS (100/200zł). Na strzelankach asg moim zdaniem jest jedna ważna podstawa, baw się dobrze.
 6. Herbatkin

  Desert Tech HTI

  Silverback HTI jednak nie wyszła jeszcze. Na IWA była budka Silverbacka gdzie prezentowali właśnie tę replikę
×