Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

taternik1971

Użytkownik
 • Content Count

  490
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3209 profile views
 1. Potwierdzam taką możliwość, bo sam tak robiłem i dopiero optyka mi to uświadomiła.
 2. Używam od 5 lat i działa bez zarzutu. Równie dobrze ładuje aku do repliki jak i do latarki, czy pilota.
 3. https://wmasg.com/pl/forum/forum/145-jak-zacząć/
 4. Wydaje mi się, że na WMASG jest już temat o replikach Novritscha.
 5. taternik1971

  Gunfire.pl

  Czy zdarzyło się komuś, że GF odpowiedział na pytanie związane z produktem? Mnie nigdy i zastanawiam się, czy mam pecha, czy to norma z ich strony.
 6. Szukaj rękawiczek asekuracyjnych w sklepach ze sprzętem wspinaczkowym.
 7. taternik1971

  AK [E&L]

  Nie wiem, czy fajny, ale mnie podszedł bez motania. https://www.taiwangun.com/chwyty-pistoletowe/powiekszony-chwyt-pistoletowy-do-aeg-ak47-akm-ak74-rpk-black-cyma?from=listing&campaign-id=14&q=chwyt+pistoletowy
 8. I-VO używam od lat i są ok. Mają świetnie rozwiązaną kwestię regulacji i całkiem dobry, fabryczny anty fog. Racersy miałem dwie pary i obydwie pękły mi na noskach. Możliwe, że jest to kwestia anatomii. ;)
 9. MSA RACERS UVEX I-VO EDGI praktycznie każdy model. Oczywiście jest jeszcze wiele modeli, ale pisze o takich , których używam-używałem. Na stałe zostały Uwexy, które ze względu na mnogość regulacji mogę najlepiej dopasować. Jedyne co robię to raz w roku wymieniam wizjer. Moim zdaniem przed zakupem warto przymierzyć dany model. Nie wiem czemu wyszła pogrubiona czcionka.
 10. taternik1971

  AK [E&L]

  Dzięki za pomoc. :icon_biggrin: Byłem dzisiaj w sklepie i obsługa była na tyle miła, że przetestowała magi na mojej replice. Wszystkie (5 szt.) pasowały i podawały bajkowo. Co do wyglądu to szału nie ma, ale cena też nie zabija. O trwałości się przekonam z czasem. ;-)
×
×
 • Create New...