Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

(G&G) PDW15-CQB czy (G&G) GC16 Warthog 9"


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowicjuszem w ASG i stoję przed wyborem swojej pierwszej repliki. Po tygodniach czytania i oglądania recenzji zdecydowałem się na markę G&G. Przedstawiam wam dwa moje typy. Jedną z tych dwóch replik zamierzam kupić (nową). Oto one:

1. (G&G) PDW15-CQB  (cena 1 299,00 zł)

2. (G&G) GC16 Warthog 9". (cena 1 195,97 zł)

Ogólnie obie mi się podobają wizualnie (PDW bardziej), mają całkiem ok. bebechy jak na stock i dosyć dobre wykonanie. Obydwie posiadają taki sam silnik 25k rpm. GC16 Warthog 9" posiada MOSFET oraz ETU w czym ma przewagę nad PDW15-CQB. PDW ma natomiast dłuższą lufę (o 8 cm) i niby jest ona tzw. pół precyzyjna (oczywiście rozumiem, że to lufa stockowa o przekroju 6,03mm). I teraz mam zagwozdkę co wybrać. Czy MOSFET oraz ETU to rzeczywiście argument by brać Warthoga? A może PDW bez elektroniki ale z lepszą lufą i rotacyjną komorą hop up. Co byście mi doradzili. Gdybyście byli na moim miejscu co byście wybrali i dlaczego (tylko z tych dwóch). Karabinek będzie mi służył raczej tylko w lesie. Do CQB zamierzam dokupić sobie coś innego. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Edited by GKO
Niepełny post
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...