Jump to content
REKLAMA
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Ben

Bar 10 - problem z podawaniem kulek

Recommended Posts

Siemka! Mam problem z moim barem, w którym jest zespół spustu i cylindra od barta. Problem wygląda następująco: kupiłem magazynek od Tokyo marui i kiedy go wkładam, to replika strzela na pusto. Ani jednej kulki. Natomiast gdy docisne część,która siedzi w gnieździe do podawania kulek słyszę jakby poruszenie speżyny i mogę oddać normalny strzał. Jednak jak docisnę za mocno, to replika strzela 2 kulkami albo wszystkie kulki wlatują do lufy i wypadają z niej lub jak wyjmę maga. Dziwne jest jeszcze to, że jak w połowie przeładuje replikę, czyli naciagnę sprężynę i zostawię cylinder w tylnym polożeniu, wtedy włożę maga i dosunę cylinder to jestem wtedy w stanie oddać jeden normalny strzał, a następnie problem wygląda tak samo jak wcześniej... Przekopałem całe forum i nie mogłem znaleźć odpowiedzi... Byłbym Wam bardzo wdzięczny za pomoc! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zacząłbym od zakupu stockowego magazynka (kosztuje niewiele). Jak na obydwu będzie problem, to sprawdź czy kulki bez problemu wlatują do komory.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to pomoże - ja do swojej dla testów kupowałem magazynki i WELL'a i działają. Zarówno na stockowej komorze jak i AA, którą później wstawiałem. A one z tego co pamiętam, to jeszcze tańsze niż JG były (po 10-15zł sztuka chyba)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisze po dłuższej przerwie, ponieważ czekałem na dostawę komory od AA i maga od Well'a. Niestety problem ten sam. Naprawdę nie wiem co już tam może być nie tak. Może macie jakichś kontakt do serwisanta od snajperek i mniej więcej wiecie jaki jest koszt naprawy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeszcze podstawowe pytanie - wpinasz magazynki do końca? Tj u mnie też w BAR upgradowanym (swoją drogą z komorą AA, więc w zasadzie ten sam setup) muszę magazynek docisnąć mocniej, do usłyszenia kliknięcia. Jeśli nie docisnę chociaż minimalnie, to też strzela na pusto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...