Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NoWay

Użytkownik
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

 1. To jeszcze podstawowe pytanie - wpinasz magazynki do końca? Tj u mnie też w BAR upgradowanym (swoją drogą z komorą AA, więc w zasadzie ten sam setup) muszę magazynek docisnąć mocniej, do usłyszenia kliknięcia. Jeśli nie docisnę chociaż minimalnie, to też strzela na pusto.
 2. Do TM, jak chcesz faktycznie snajperkę, a nie coś co wygląda jak snajperka (aczkolwiek baza bardzo dobra), to trzeba doliczyć na spokojnie z 1.5k na tuning. Zresztą jak w zasadzie do każdej snajpy. :)
 3. Jeśli to pomoże - ja do swojej dla testów kupowałem magazynki i WELL'a i działają. Zarówno na stockowej komorze jak i AA, którą później wstawiałem. A one z tego co pamiętam, to jeszcze tańsze niż JG były (po 10-15zł sztuka chyba)
 4. Zacząłbym od zakupu stockowego magazynka (kosztuje niewiele). Jak na obydwu będzie problem, to sprawdź czy kulki bez problemu wlatują do komory.
 5. Komora jest stock? Jakie kulki? Na stockowym magazynku działa wszystko?
 6. Odkopię trochę temat. ;) Ktoś kojarzy, gdzie dostanę lufę do mk23? Chodzi mi głównie o ML Crazy Jet (150-220mm). W Polskich sklepach nie mogę znaleźć - może ktoś ma jakieś dojście do tego? Ew poleci coś innego?
 7. Sprawdź, czy nie masz za luźno dokręconego łoża
 8. To tego od Specny nie sprawdzałem akurat. ;) ale dzięki wielkie! Niestety z klejeniem jest taka lipa, że gdzieś mi zginęła w akcji ta odłamana część. ;) pokombinuje coś z drukiem 3d, jak nie znajdę w sklepach.
 9. Witajcie. Jest mi ktoś w stanie zrobić zdjęcie jak wygląda ten plastikowy element otwierający klapkę wyrzutnika łusek? U mnie się on złamał jakiś czas temu i szukam czegoś, żeby dopasować. Podsyłam zdjęcie o który element chodzi
 10. Ktoś kojarzy, jakie szczęki i zawór dolny będą pasować do maga tego? Znalazłem jakieś szczęki od WE i Guardera, ale nie wiem czy spasują, a muszę wymienić w jednym magu.
 11. Zamów zestaw cylindra i spustu od bart_a - jak ja brałem, to kosztował jakoś 600zł. Jak weźmiesz ten zestaw tuningowy od ASP, to prawdopodobnie szybko ci cylinder padnie. Komora AA - z tego co słyszałem, to najlepsza do VSR'ek. Lufę no to najlepiej PDI - ale drogo wyjdzie, musisz się zastanowić czego oczekujesz. :) Gumka do dopasowania - u mnie siedzi któryś ML z dystanserem omega (w połączeniu z komorą kręci kulasy .48 bez problemu). Do tego dobierasz springa pod moc jaką chcesz mieć i gotowe.
 12. Niezłą bazą jest też BAR10 JG (kopia VSR TM). Natomiast w stocku nie poszalejesz - niby da się łatwo zwiększyć fps do ~ 500, ale to dodatkowe wydatki, które i tak do wywalenia przy tuningu są (zestaw tuningowy + stalowe seary). Aczkolwiek od jakiegoś czasu cylindry nie wytrzymują tych sprężyn, więc i tak zaraz do roboty. Takie minimum w niej, od czego bym zaczął, to kupno bazy + zestaw cylindra ze springiem od bart_a (bodajże taki komplet z montażem okolice 800zł kosztował jak sam to robiłem). Wtedy zostaje problem chińskiej, 30cm lufy, więc skupienie i tak będzie słabe i nie będzie to snajperka, tylko replika wyglądająca jak snajperka. ;)
 13. Jest jakiś na allegro - KJW G19 (kp-03) więc z metalowym zamkiem https://allegro.pl/oferta/pistolet-kp-03-metal-slide-asg-replika-7836442053
 14. Ja polecam jeszcze KJW (KP-03). Natomiast jest to G23, a nie G17, więc mniejszy, ale ja osobiście sobie chwalę.
 15. Jakiś czas temu (1-2 lata) od bart_a brałem cały zestaw (cylinder z głowicą, prowadnicę, zestaw spustowy) i płaciłem chyba 600zł za części, a masz w zasadzie topowe części wtedy. Ja u siebie do komory action army mam gumkę ML bodajże autobota 50 z dystanserem omega i lata fajnie - jednak nigdy nie sprawdzałem, ile to metrów. Wystarczająco. :D
×
×
 • Create New...