Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NoWay

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czołem. Mam VSR na następującym setupie: - wnętrze od bart_a - komora Airsoft pro czerwona - lufa promyk 430mm - gumka nie pamiętam jaka, ale flat na dystanserze omega - spring M160 airsoftpro - składana u magika dextera I tutaj pytanko - na takim setupie replika generuje ~620fps i ~ 3.8J na docelowych kulkach (0.48). Ogólnie jestem zadowolony z zasięgu, celności itd. Problem jest z limitami. :D Potrzebuję zejść do 600fps/3.6J na 0.48 - jakiego springa polecacie wrzucić pod taki wynik?
 2. U siebie do VSR używam .48 kulek BLS i jestem zadowolony. Co do luf - to są DaVinci które ludzie polecają - ja nie miałem nigdy styczności.
 3. Jeśli chodzi o lufy, to dużo osób twierdzi, że promyki spadły na jakości i nie warto ich kupować - osobiście nie potwierdzę ani nie zaprzeczę (sam mam promyka, ale kupiony dość sporo czasu temu). Co do kulek - raczej wszystko na BLS strzelają i sobie chwalą.
 4. Jeśli chodzi o kulki, to arma tech nie jest zbyt polecaną marką. Jak masz czas, chęci i kilka złotych, to zamów sobie z azteko (nie wiem, czy gdzieś indziej można takie paczki dostać) po 100 sztuk wagomiarów kulek BLS - 0.32, 0.36, 0.4. Koszt raptem kilkanaście złotych, a czegoś się dowiesz. ;)
 5. Nie dowiesz się póki nie spróbujesz - jednym pasuje gra ze snajperką, innym nie. Najlepiej by było jakbyś sobie od kogoś pożyczył replikę na jedną grę i spróbował. Do snajperki pamiętaj, że potrzebujesz jakiegoś boczniaka.
 6. Tłok weź plastikowy a nie aluminiowy - są SHS'y niebieski z pełną metalową szczęką (szkielet nie dostaje tak po dupie przy plasticzanym). Łożyska - wymiary są mega ważne. W sensie masz w GB dziury na xmm i większych łożysk nie wsadzisz, a mniejsze będą ci przelatywać. Musisz je wpasować - pewnie gdzieś w specyfikacji repki albo na forum znajdziesz, jakie tam siedzą.
 7. Zębatki SHS'y czarne dają radę. Springi - weź Modify, odpowiednio dobierz jaką potrzebujesz. Co do reszty to sam się nie orientuję w nich za bardzo. Natomiast co do silnika, to polecali mi ludzie G&P m140 high torque - więc może warto do niego dołożyć.
 8. Tłok weź plastikowy z metalowymi zębami, a nie cały amelinowy. Jeśli chcesz ROF dobry, to zęby 13:1 napewno w tym pomogą.
 9. To jeszcze podstawowe pytanie - wpinasz magazynki do końca? Tj u mnie też w BAR upgradowanym (swoją drogą z komorą AA, więc w zasadzie ten sam setup) muszę magazynek docisnąć mocniej, do usłyszenia kliknięcia. Jeśli nie docisnę chociaż minimalnie, to też strzela na pusto.
 10. Do TM, jak chcesz faktycznie snajperkę, a nie coś co wygląda jak snajperka (aczkolwiek baza bardzo dobra), to trzeba doliczyć na spokojnie z 1.5k na tuning. Zresztą jak w zasadzie do każdej snajpy. :)
 11. Jeśli to pomoże - ja do swojej dla testów kupowałem magazynki i WELL'a i działają. Zarówno na stockowej komorze jak i AA, którą później wstawiałem. A one z tego co pamiętam, to jeszcze tańsze niż JG były (po 10-15zł sztuka chyba)
 12. Zacząłbym od zakupu stockowego magazynka (kosztuje niewiele). Jak na obydwu będzie problem, to sprawdź czy kulki bez problemu wlatują do komory.
 13. Komora jest stock? Jakie kulki? Na stockowym magazynku działa wszystko?
 14. Odkopię trochę temat. ;) Ktoś kojarzy, gdzie dostanę lufę do mk23? Chodzi mi głównie o ML Crazy Jet (150-220mm). W Polskich sklepach nie mogę znaleźć - może ktoś ma jakieś dojście do tego? Ew poleci coś innego?
×
×
 • Create New...