Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ben

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaką gumkę polecasz? jest teraz przecena na gf na promyka 455mm za 260 zł i zastanawiam się czy go nie brać. Prawdę mówiąc średnio widzi mi się robienie flata i jestem ciekaw czy dobra guma + omega nie starczy. Jakiego springa muszę włożyć (cylinder 0), by strzelając na tych 0,32 mieć jak najlepszy zasięg? W tym tygodniu będę kupował części więc u mnie narazie nic nie wymieniane.
 2. Przeczytałem cały temat i tak się zastanawiam jaki zasięg mogę osiągnąć przy stockowej komorze, czarnej systemie z dystanserem omega cylindrem typu 0 i lufie lambda 500mm. Wiem, że to trochę wróżenie z fusów, ale może ktoś ma podobny set. Mam 556 wh i myślę czy dałbym radę wyciągnąć te 80-85m Edit. Jeśli chodzi o fpsy to okolice 450, żeby można było na fullauto strzelać.
 3. Tak magazynki wpinam na maksa, też słyszę kliknięcie. Doszedłem też do jednej ciekawej rzeczy, a mianowicie, gdy naładuje maga do końca to jestem w stanie, praktycznie za każdym razem, wystrzelić od 16 do 18 kulek. Jak je wystrzelę, to repla strzela na pusto.Po wystrzeleniu znów naładuje na maksa i będę mógł wystrzelić te 16 kulek. Magazynek nasmarowany naprawdę porządnie, więc problem chyba nadal leży w magu?
 4. Pisze po dłuższej przerwie, ponieważ czekałem na dostawę komory od AA i maga od Well'a. Niestety problem ten sam. Naprawdę nie wiem co już tam może być nie tak. Może macie jakichś kontakt do serwisanta od snajperek i mniej więcej wiecie jaki jest koszt naprawy?
 5. Kurde niestety nie widzę nigdzie dostępnych.. od jg są tylko do m70, ale to chyba nie to samo :/
 6. Komora stock, kulki bls 0.45, niestety stockowego maga nie mam, nie mam też od kogo pożyczyć
 7. Siemka! Mam problem z moim barem, w którym jest zespół spustu i cylindra od barta. Problem wygląda następująco: kupiłem magazynek od Tokyo marui i kiedy go wkładam, to replika strzela na pusto. Ani jednej kulki. Natomiast gdy docisne część,która siedzi w gnieździe do podawania kulek słyszę jakby poruszenie speżyny i mogę oddać normalny strzał. Jednak jak docisnę za mocno, to replika strzela 2 kulkami albo wszystkie kulki wlatują do lufy i wypadają z niej lub jak wyjmę maga. Dziwne jest jeszcze to, że jak w połowie przeładuje replikę, czyli naciagnę sprężynę i zostawię cylinder w tylnym polożen
 8. A jaki dystanser polecasz, powiedzmy do autobota 75°? Ta omega będzie spoko?
 9. Siemka! Mam bara 10 z cylindrem i zespołem spustu od barta i mam do was pytanko. Co myślicie o lufach Lambdy dedykowanych do vsr? Cena około 360 zł, można je znaleźć na jarmixie. Jeśli bym ją kupił to jaką polecacie gumę i dystanser, ja myślałem nad maple leaf autobot 70° (mam ok.535fps) i dystanserem omega też od ml Na razie flata sobie odpuszczam.
 10. Witam, mam problem ze złożeniem spustu od barta od zera. Poratowałby ktoś zdjęciem, które pokazuje jak to wszystko wygląda w środku po rozkręceniu? W załączniku wstawiam zdjęcie jak to u mnie wygląda. Byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dziekuję!
 11. Ben

  Krytac

  Stać mnie na wersję 308, ale niestety te magi....
 12. Ben

  Krytac

  Siema! Ponawiam temat. Jednak teraz o Krytac Trident MK2 spr. Jaki on masz szkielet gearboxa? Aluminium czy znal? I czy za te 1800 to nadal dobry wybór na replikę bardzo dobrą z pudełka. Z góry dzięki za odpowiedź!
 13. Ponawiam temat, minął prawie rok, więc myślę, że chyba coś się pozmieniało. Mogę kupić krytaca trident spr MK2 za 1650 Lub vfc vr16 fighter (...) Za 1370 Co się opłaca bardziej kupić? A może jest coś jeszcze lepszego w budżecie 1700 zł?
 14. Panowie mam budżet około 1600 zł. Opłaca się kupić gc16 Warthog czy będzie w tej cenie coś lepszego?
×
×
 • Create New...