Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem z trybem ognia


Recommended Posts

  • 1 month later...

Odkopuję temat z marca, mam ten sam problem w Sa-e04 (już mnie męczy ta replika, zrobię ją do cqb), po wymianie sprężyny na słabszą strzela tylko auto, bez semi. Jednorazowo po przełączeniu na semi była nadal na safe, więc doszedłem do wniosku, że to płytka selektora. Gdyby nie ten problem, to podejrzewał bym przerywacz.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

dopnę się do tematu specna b-03 edge bodajże zakupiłem silnik tornado f1 v2 i nie mogę na pojedynczym strzelać na sprężynie m 90 7,4 v leci mi prawie na auto to samo na 11,1 v na m 120 troszkę lepiej na 7,4 ale dalej trzeba uważać bo auto wskakuje już nie mówię na 11 v czy to może być problem z mosefetem czy coś innego ?. Ogólnie replika ma być pod cqb taki mały rozpylacz mniej niż 300 fps. Nie znam się może ktoś pomóc ? 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Huba_lbn napisał:

Co to znaczy prawie auto? Dwa lub trzy strzały po jednym wciśnięciu spustu na semi? Jak tak to mosfet z AB potrzebny.

Tak 3 lub 4 strzały możesz jakiś mosfet polecić ? mam z g&g arp9 mosfet ale w specnie są 3 kable do mosfetu a w gg 2 

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Huba_lbn napisał:

Możesz wsadzić mosfet G&G z kitem od Peruna, ale musisz przełożyć całość, razem ze spustem i kostką ETU.

Ja polecam mosfety: Tytan, Perun, Aster.
Tańsze z AB tez pewnie dadzą radę, ale okablowanie i tak trzeba będzie wymienić.

Czyli potrzebna ingerencja w gearboxa ? 

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Huba_lbn napisał:

Bez otwierania GB to musiałbyś użyć mosfetu który można podłączyć na trzech kablach. Mosfety Gate tak można np: NanoAAB, NanoHARD, MERF.
Nie wiem czy mosfety innych firm też się uda.

A możesz któryś z wymienionych polecić jak najtańszy zależy mi tylko na tym semi żeby to dobrze działało 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...