Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z zamkiem We Colt M1911 ver. A


Recommended Posts

Witam.

Ostatnio sprawiłem sobie replikę od We a dokładniej Colta M1911 ver. A. Po odpakowaniu repliki, zanim zabrałem się do regulacji Hop Up wystrzelałem kilka magazynków i wszystko działało poprawnie. Kiedy natomiast po regulacji hopka złożyłem replikę, włożyłem nabity kulkami i gazem magazynek, okazało się, że po odciągnięciu zamka w celu przeładowania repliki, ten nie wrócił do do swojej pierwotnej pozycji. Zamek zatrzymał się mniej więcej w połowie drogi. Na początku założyłem, że jest to zacięcie spowodowane wadliwością konkretnej kulki, jednak sytuacja ta powtarza się w przypadku wszystkich kulek. Nie mam pojęcia co w tej sytuacji zrobić, wygląda to tak jakby coś blokowało powrót zamka po przeładowaniu. Próbowałem zerknąć do środka repliki ale nic tam nie znalazłem. Dodam tylko, że nie mam dużego doświadczenia z replikami gazowymi, większość mojej wiedzy opiera się na poradnikach z internetu. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...