Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

karabin aw 308 w wersji gaz i rozkładanie


Recommended Posts

Bodaj gazowy ares miał taki system jak w osterj, wyjąć maga, wcisnąć przycisk po lewej stronie zamka i przeładować (przycisk musi być cały czas wcisnięty). Zamek powinien wyjść dalej niż przy normalnym przeładowaniu- tak się go wyciąga... tzn tak mi się wydaje ;) . Szukałeś na YT ? Najlepiej wpisz po angielsku. Ewentualnie Well robił G96 (gazowa 308- klon aresa) jak nie znajdziesz aresa to szukaj wella na yt.

Link to post
Share on other sites

W klonach aresa składało się kolbę żeby wyciągnąć zamek i chyba trzeba było poza tym co wcześniej napisałem nacisnąć spust przy wyciąganiu zamka...nie pamiętam w którym momencie dokładnie ale chyba jak ciągnąc zamek do tyłu i napotkasz opór, wtedy po nacisnięciu spustu zamek wychodził dalej.

Link to post
Share on other sites

gaz w cylindrze, z kolei mam problemy z napełnianiem, po pierwsze dostanie się do tłoka pod szynę z butlą jest ciężkie , po drugie coś się stało z zaworem , z 3/4 gazu ulatuje poza zbiornik i wystrzeliwuje max 0,5 potencjalnej liczby wystrzałów. co mogę z tym zrobić? podobno u mnie do wymiany jest uszczelka tłoka dlatego staram się dostać do tłoka. czy to może być przyczyną mniejszej ilości strzałów?

 

Link to post
Share on other sites

Jak gaz cieknie to tak jakby z baku w aucie uciekało paliwo... Strzałów będzie napewno mniej, a biorąc pod uwagę spadek ciśnienia będzie spadać szybciej moc.

Jeśli magazynka nie ładujesz gazem tylko cylinder to rozkładanie będzie jak w wersji sprężynowej. Zależy jaki to model ale sprężynowe karabiny rozkładają się podobnie do siebie mimo różnych modeli karabinka.

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...