Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam pytanie do doświadczonych użytkowników AEG w. Kulilem martwą M4., która dostała nowego ducha Docelowo ma mieć okolice 450 FPS ( szturmowka do lasu) I pytanie dla was jak byście dobrali płuca repliki do lufy 387.5 laylax i kulek 0.3g. Na stanie mam cylinder Typ C i B Prometheus. Z ustawionym AOE płaska głowica tłoka i tlok roocket, dysza ultimate. i druga opcja pro- tech typ 2 bore up cały zestaw. Wiem że tematów z tym związanych jest pełno ale to morze informacji. Z góry dziękuję za odpowiedź 

Link to post
Share on other sites

Witam dzięki za podjecie tematu. Zalozylem typ1 i udalo sie zbudowac szczelny uklad az do konca lufy. Mam teraz problem z podawaniem kulek wiec jescze nie sprawdze wynikow i nie wiem czy pdpilowac dysze i ryzykowac szczelnosc czu a moze zamowic nowy popychacz? 

Link to post
Share on other sites

Opóźniacz jest. Zębatka tłokowa na rozebranym szkielecie całkiem dobrze odprowadza popychacz  do tyl. Tak mi się przynajmniej wydaje. Duży rozrzut fps ale rzadki. Te 385 zdążyło się raz, a 410 z włożona kulka do komory bez magazynka. Replika to M4 metal pomalowana trudno stwierdzić. Kupiłem za 50 zł. Bez sinika, złamany chwyt i pęknięty gearbox. Podobno miała 450fps. Sprężyny nie ryszalem. Chciałem to pskladac na stabilne  FPS i dobry zasięg. Ile ma lat nie mam pojęcia ale napewno powyżej 5. Szkielet zwykły v2 z wymienna sprężyna na tą chwilę 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...