Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[G&G] TR16 556 vs [ICS] CXP-HOG vs [VFC] AVALON CALIBUR


Którą wybrać?  

1 member has voted

  1. 1. Którą wybrać?

    • [G&G] TR16 556
      1
    • [ICS] CXP-HOG
      0
    • [VFC] AVALON CALIBUR
      0


Recommended Posts

Witam, zdecydowałem się na zakup Hi-enda, i jak to przy takim zakupie nie chciałbym choć trochę tego żałować dlatego wolę się podpytać przed zakupem

Replika docelowo strojona będzie pod las, lufa wewnętrzna max 409mm i ok 420-450 fps

Zawodnicy to:

[G&G] TR16 556 - najgorsze jest to, że jest cholernie długa, wydłużyć jest znacznie łatwiej niż skrócić, po oględzinach wnioski mam następujące, replika teoretycznie po wymianie lufy i HU gotowa to działania na dłuższy czas (bebechy wysokiej klasy, żebatki 13:1 i silnik neodym) ale "gorsza" zewnętrznie od reszty, powiedzmy, że środek 9/10 zewnętrznie 7,5/10

[ICS] CXP-HOG - Najtańsza z zestawienia, ale nie najbrzydsza, ma swój urok, dużo miejsca w chwycie na baterie, dzielony GB a zewnętrzny stoi wyżej niż GG (podobno osiowość doceniana przez użytkowników HPA) lufa i gumka także do wymiany środek mniej rozbudowany od G&G i problemy z kompatybilnością części, tak więc w teorii środek 7,5/10 zewnętrznie 9/10

[VFC] AVALON CALIBUR - Póki co faworyt ale trudny do dostania, jedynie tą replikę miałem w rękach, i jestem pod cholernym wrażeniem, po wymianie gumki i wrzuceniu Perun Optical ponoć robi konkretną robotę ale czytałem, że bebechy podobno nie są aż tak "genialne" jak mi powiedziano i wymaga trochę czułości, finalnie środek 8/10 zew 10/10 (jaram się jak cholera CQC w wesji tan)

Z założenia bardziej zależy na zewnętrznym temacie, bo jak wiadomo w środku można zawsze pokombinować dlatego teoretycznie ICS i VFC mają przody, do obu tych replik finalnie wleci pewnie Perun optical i jakieś drobne mody, typu doszczelnienie układu, dobranie dyszy, podkładkowanie, aoe.

Budżet podstawowy (bez peruna) 1600-1800 (tak wiem, będzie trzeba szukać i zbroić się w cierpliwość, ale zakup planowany jest na końcówkę sezonu, więc może akurat)

 

Tutaj chciałbym skończyć swój wywód i poprosić o opinie, opcja jest, że jutro pomacam tr16, ale do ics raczej dostępu nie będę miał.

Co będzie najlepsze z tej trójki?

Edited by Aspyre
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...