Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Porównanie replik  SA-B02 i SA-B04


Recommended Posts

Cześć,

mam na oku dwie repliki, konkretnie: 

Którą z nich wybrać ?

Co do SA-B02 mam obawy że jak założę kolimator to muszka celownicza będzie mi zasłaniać widok. Jest w stanie mi ktoś powiedzieć czy taka sytuacja ma miejsce z tak dużą i nie składaną muszką ? 
Boję się też że po paru strzelankach pojawią się luzy przez to że szyny są zamocowane na pierścieniu. 

 

Jak chodzi o SA-B04 to zdjęcia na stronie nie pokazują jej z każdej strony. Konkretnie przód/tył żeby zobaczyć ile szyny odstają od całej konstrukcji, przez co wydaje się ona bardzo cienka. Mam też wrażenie że muszka po złożeniu odstaje od szyny i że jest możliwość że po jakimś czasie będzie ona latała. 

 

Chciałem także zapytać o długość broni, czy 700 - 785 mm nie przeszkadza na dłuższą metę ? Chciałbym mieć tą replikę do lasu i do CQB i do pomieszczeń rozmiar wydaje się być dobry, z kolei do lasu jakiś taki krótki xD

 Czy ktoś ma podobne wymiary i może się wypowiedzieć jak się sprawdza broń tej długości? 

 

Z góry dziękuje za pomoc, dopiero zaczynam i chciałbym się czegoś dowiedzieć o tych modelach. 

Edited by fry_ta
Link to post
Share on other sites

Tutaj masz temat o tych replikach:
https://wmasg.com/pl/forum/topic/139509-m-ki-specna-arms/
Według mnie w tej cenie nie opłaca się ich kupować.

Jak założysz wyższy kolimator to muszka nie będzie przeszkadzać. Kolimatory typu EOTech są z tych wyższych.

Długość lufy ~300mm wystarczy do lasu.
A czy taka replika nie będzie za duża do CQB? To zależy od tego na jakie CQB chodzisz, na jednych miejscówkach spokojnie można grać pełnowymiarowym kałachem, a na innych MP5K to max.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...