Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, czy ktoś już montował na 9-tkę kolimatorek na zamek? Zakładam, że będzie konieczna modyfikacja zamka.

Mam M9 WE w starym systemie gazowym V1 więc szczerbinka nie jest wyjmowana. Jest w sumie "wypustką" odlaną wraz z zamkiem.

Przymierzam się do zakupu montażu i potrzebowałbym info jakie kolimatorki podejdą

Edit. Nie mogę wstawić fotek... Dodam linki z neta ;)

image;s=516x361

 

 

 

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No jakoś sobie poradziłem, uprzejmy Pan ze sklepu z optyką z Wieliczki udzielił mi wszelkich informacji potrzebnych żeby dopasować kolimator do montażu. 

Montaż pasuje co prawda do beretty we 2 generacji bez większego kombinowania ale widziałem już rozpadające się zamki z powodu ich konstrukcji ( wyjmowanej muszki w miejscu gdzie zamek jest osłabiony konstrukcyjnie z powodu obecności zabezpieczenia, układu pneumatycznego i wycięcia na samą muszkę) więc zrobiłem nacięcie na montaż na zamku troszkę dalej na swojej berettce (gen 1) żeby nie osłabiać zamka.

Na replice siedzi teraz Delta Optical MiniDot II. Naprawdę spoko kolimatorek i wychaczyłem go 60zł taniej niż na sklepie ;) . Jak tylko ogarnę jak dodać fotki to podeślę ( możliwe, że za duży format zdjęcia).

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wstępnie wygląda to tak, jeszcze się zastanawiam nad jakąś podwyższoną muszką i szczerbinką, tłumik dźwięku z prawdziwego zadrzenia ( może jakaś replika ospreya ;) ) i malowanie na czarny mat. Gdzieś w gratach mam spray czarny, który robi taką gumową, matową powłokę, nada się na okładziny. Tłumik płomienia zainstalowałem bo lufa wewnętrzna jest prawie 2,5x dłuższa niż w zwykłej 9-tce i wystaje mocno poza lufę zewnętrzną m92L.

IMG_20201202_222557391~2.jpg

IMG_20201202_222608871~2.jpg

IMG_20201202_222728343~2.jpg

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...