Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem Magazynek do m4 jg 6670 elektryczny


Recommended Posts

Witam mam problem z magazynkiem do mojej repliki otóż nie podaje kulek i po chwili mechanizm elektryczny też przestaje działać zarówno auto jak i sound control nie wiem czy to wina magazynka czy samej repliki po rozkręceniu magazynka i wyczyszczenia mechanizm auto ładuje kulki ale już nie podaje do repliki a system sound control nie działa wogule 

Link to post
Share on other sites

1. Czy kiedykolwiek ten konkretny magazynek poprawnie współpracował poprawnie z tą konkretną repliką?
2. Czy jak magazynek jest wyjęty z repliki to sound control działa?
3. Czy jak magazynek jest wyjęty z repliki i jest na auto i odciągniesz blokadę kulek to kulki wylatują?

Link to post
Share on other sites

1. Ciężko mi to stwierdzić ponieważ replikę dopiero co zakupiłem mag jest stock wiec nie powinno z nim być problemu mag jest dość luźny 

2.mag czy jest w replice czy jest wyjęty sound control nie działa 

3. Mag jak jest na auto i off po odciągnięciu blokady kulki wyskakują ale czasami muszę lekko klepnąć w spód magazynka by zaskoczył na auto jak by kulka zacięła się gdzieś w mechanizmie 

Kulki jakie używam to mad bull 0.23 i rockets profesional z tego co zaobserwowałem to mam wrażenie że przez luz miedzy magazynkiem a komorą hop up też nie zawsze ta kulka nie ląduje w komorze 

Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, Rocko1920 napisał:

1. Ciężko mi to stwierdzić ponieważ replikę dopiero co zakupiłem mag jest stock wiec nie powinno z nim być problemu mag jest dość luźny

Nie każdy magazynek pasuje do każdej repliki. Nawet jeżeli jest to replika M4 i magazynek do replik M4. Bo raczej nie był to magazynek dołączony do repliki, nie? Replika działa ze swoim stockowym magazynkiem?

15 godzin temu, Rocko1920 napisał:

2.mag czy jest w replice czy jest wyjęty sound control nie działa 

3. Mag jak jest na auto i off po odciągnięciu blokady kulki wyskakują ale czasami muszę lekko klepnąć w spód magazynka by zaskoczył na auto jak by kulka zacięła się gdzieś w mechanizmie 

Magazynek do reklamacji.

15 godzin temu, Rocko1920 napisał:

Kulki jakie używam to mad bull 0.23 i rockets profesional z tego co zaobserwowałem to mam wrażenie że przez luz miedzy magazynkiem a komorą hop up też nie zawsze ta kulka nie ląduje w komorze 

Używaj lepszych kulek. BLS lub G&G. Eliminuje to 80% problemów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...