Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 LMT Defender Compact CQB [ASG/KWA] nie strzela po malowaniu.


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Mam problem z repliką KWA  po malowaniu proszkowym, całości korpusu bez lufy. Replika nie podaje kulek i przestała strzelać. Replika na swojej  dwudzielnej komorze hop-up z oryginalną dyszą.

Przed malowaniem, replika z mocą 460 fps, strzelała rewelacyjnie ,daleko i celnie.

Korpus był czyszczony  do malowania tylko rozpuszczalnikiem.

Czyszczenie wnętrza korpusu  z farby w miejscach stykających się z gearboxem  nie dały rezultatu, zmiana dysz również.

Nie mam już pomysłu.

Link to post
Share on other sites

Powłoka to max 0.125 mm. A zazwyczaj 0.07mm.

Trochę mało żeby całkowicie replika przestała strzelać. 

Chyba że malowana była też komora?

Kulki blokują się na dyszy?

To trzeba od początku dobrać dyszę/gumkę.

Może osiowości szlag trafił? 

Może coś zostało uszkodzone przy malowaniu?

Link to post
Share on other sites

Korpus nie nosi żadnych oznak piaskowania przed malowaniem ,czy uszkodzeń.Komora nie była malowana ani lufa wewnętrzna, która ma w sobie  prowadzenie górnej części  komory.Górna komora po dołożeniu do gerboxa i wysunięciu dyszy do przodu ma całkowitąą szczelność, próbowałem dmuchnąć ustami powietrze.Wprowadziłem kulkę  do górnej  komory,dołożyłem do gerboxa, strzał i tylko 160fps, po zmianie dyszy 93 fps.Próby zwiększenia  docisku komory do gearboxa nie dały rezultatów, teflonowa taśma,dłuższą sprężynka dociskająca komorę.Kulki wchodzą w komorę z magazynka ale dalej już nie przesuwają się i replika nie strzela.Po wyjęciu magazynka jedna kulka dosłownie wypluta z lufy.Zmiana dysz na inne nie pomogła , nawet na oryginalną. Nic nie było uszkodzone wewnątrz gearboxa,popychacz dyszy,antyrewers dobrze trzyma, szczelność bdb.Jak pisałem,przed malowaniem strzelała rewelacyjnie.

Wszystkie piny korpusu  pasują z gearboxem.

Edited by puchmen
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...