Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z problem z m4 gfc


Recommended Posts

Wiec jakieś 3 miesiace temu zepsuła mi się replika replika została oddana w rece  pobliskiego "mirka " co się zna na tym , odebrałem ja postrzelałem z miesiąc  i dzisiaj po podłączeniu bateri replika nie strzela a za to jest dziwny odgłos w chwycie pistoletowym (mniej wiec po  nacisnieciu spustu odgłos jak by się cos paliło  w środku ) plus kable od bateri po jednorazowym nacisnieciu spustu gorące Co robić  / czy da się to naprawić samemu ?

Link to post
Share on other sites

EEE nie, smar powinien być najwyżej na zębatce , reszta silnika ma być czysta, sucha, cacy ;)

Zakładam ze jest tam smar skoro pytasz, usuń.

Zerknij czy gdzieś tam ci jakaś nitka miedziana nie odskoczyła i nie powoduje Ci właśnie tego iskrzenia itp, z miejsca gdzie się magnesy podłącza.

EDYTA: ten dźwięk wkrętarki występował wcześniej po odebraniu repliki od "serwisującego" ?

Edited by _Czarny_
Link to post
Share on other sites

@_Czarny_ nie nie wystepowal nie owijajac w bawelne problem sie zacza od kiedy po nakierowaniu telefonicznie odkrecilem pokrywe silnika wtedy powiedzial mi ze sie jebna i to nie to i ze mam znowu zamknac zakrecic itp niedokonczylismy rozmowy bo mial cos bardzo waznego wczoraj po probie strzalu dziwny odglos z chwtu pistoletowego jak by cos sie palilo i co mniejwiecj 3 razy wiertarka plus plomienio/iskry w wyzej zaznaczonym miejcu

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...