Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK 47


Recommended Posts

wiem że do samej pokrywy to lepiej nic nie kręcić ale tamto było mocowane czymś w stylu imadełka do body przy kolbie i jakims zatrzaskiem przy celowniku , a to jest troche przebajerzone i drogie jak diabli. naprawde niema nic prostszego co nie wymagało by wiercenia repliki???

 

E, trzeba było pisać, że to ta od Beryla...

 

...a z tańszych rzeczy nie wymagających żadnych przeróbek to jest jeszcze montaż JUST do AK.

Albo jego chiński odpowiednik czasem dostępny na allegro:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=201694946

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po wielu miesiącach wyrzeczeń finansowych (głównie w postaci niejedzenia cheesburgerów i mniejszej ilości tankowanego piwa ;-) )udało mi się wreszcie doprowadzić moją cyme do stanu który mnie w pełni zadowala. Wiem że znajdą się tacy co zechcą mnie zlinczować za chwyt od ak74 ale raz że z gróbsza przypomina nasze bakeliciaki, a dwa że chropowaty chwyt po prostu wygodniej mi się trzyma.

Ożesz w mordę - pięknie to wygląda - możesz wypisać jakie to części, gdzie je kupiłeś i za jaką cenę?

Link to post
Share on other sites

-WoKo

Nie żebym ci sylwester ubliżał ale to zwykłe drewno od kałacha które mozna dostać w cenie 50 zł za komplet na allegro :) z tego co widzę jest jeszcze przebejcowane :)

półmetek mojej pracy:

fe72196407f67ee0.jpg

żeby nie zanudzać to napiszę czego brakuje:

- dekiel tłoczony

- selektor ognia P&J

- nie ma zamocowanej muszki(muszkę już mam)

- na zdjęciu nie widać ale nie ma suwadła, tłoczyska i urządzenia powrotnego ;/;/

Ale całośc do łapy można chwycić i pomacać, w zewnętrznej kostrukcji 0 plastiku!! No i ten AKM jest nie fotogeniczny w rzeczywistości dużo ładniejszy(na zdjęciu nie widać ładnych atrap nitów) ;p

Edited by SwideR
Link to post
Share on other sites

Arghhh ... piękny ten AKM, właśnie do takiego efektu dążę. Chwilowo jednak stanąłem w miejscu, bo body na asgshopie ani widu ani słychu. Słuchajcie mam problem. Kupiłem sobie sticka 9,6, który według sklepów powinien mieścić się w giwerze po wstawieniu metalowej przedniej części korpusu. Wstawiłem taką a stick nie wchodzi :???: Wiecie, może, co źle zrobiłem?

Link to post
Share on other sites

Ten stick to się nie mieści na szerokość czy jak? Myślę, że pilnik nie zaszkodzi...

 

Gdzie mogę kupić żebrowaną pokrywę zamka do AKM'a ?

 

Ja swoją dorwałem na allegro za 25 złotych na kup teraz od kolesia o nicku pstrowski. Często je wystawia.

Link to post
Share on other sites

-WoKo

Nie żebym ci sylwester ubliżał ale to zwykłe drewno od kałacha które mozna dostać w cenie 50 zł za komplet na allegro :) z tego co widzę jest jeszcze przebejcowane :)

A masz może jakieś linki do takich części (bo widziałem tylko na TaiwanGunie za jakieś 300 zł)? I czy te części pasują do replik czy trzeba je jakoś przerabiać?

Link to post
Share on other sites

Właśnie się zdziwiłem SideR że mam takiego pięknego kałacha :)

 

(właściwie to pracuję aby tak wyglądał i drewienka juz kupiłem u tego goscia co polecasz rzeczwiście świetna firma tym bardziej że bez trudu mozna je jeszcze przelakierować na jaki się chce kolor..

 

a co do pokrywy zamka CYMY z AK 74 to może jakością nie powala ale nie przesadzajmy jest całkiem porządna mam taką i nie narzekam stalowa dobrze się trzyma nie ma żadnych luzów i innych zgrzytów

Link to post
Share on other sites

Ja pierniczę... wstawiłem batkę, ale musiałem spiłować występy atrapy obsady lufy i wydupcyć w cholerę tą plasticową prowadnicę atrapy suwadła :D Nawet cieszę się, że mogłem się jej pozbyć ;) Ja swojego Marujacza na samym początku dociążyłem o jakieś 400g. Wstawiłem ciężarek pod pokrywę komory zamkowej (wtedy batkę trzymałem jeszcze w kolbie). Jeśli wrzucisz full metal body i drewienka z ostrego, to powinieneś docisnąć do jakiś 4 kilo albo i więcej razem z batką i magiem.

Sylwester77, Ta pokrywa Cymy jest chociaż matowa, czy świeci się jak psu jaja?

Link to post
Share on other sites

Dociążał ktoś sobie kałacha od CYMY? Jeśli tak, to gdzie, jak i czym?

Po dodaniu elementów od ostrego, waga wzrasta, jak już pisano ;) Ja jeszcze zastosowałem taki ciekawy element z repliki firmy JG- za 1 zł na Allegro kupiłem suwadło z całym tym montażem. Znajduje się tam dość ciężki kawałek metalu ( w miejscu gdzie w ostrym jest sprężyna a w Cymie "S" bateria ) Wszystko do Cymy pasuje idealnie ;)

Link to post
Share on other sites

Moja pokrywa jest matowa może się rzucić że troche z cieńszej blachy, ale wygląda ok

 

QLIG jak wstawiłeś suwadło bo jakoś mgliście to opisałeś.Możesz wstawić zdjecie??

 

Tak mi wpadło jescze do głowy, jak masz kłopot z barwą / fakturą broni nie myslałeś o farbach do broni. Ja osobiscie nie jestem skłany malować mojego kałaszka, ale ludzie robią takie rzeczy z fajnym efektem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...