Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki pistolet na początek?


Recommended Posts

Witam, niedawno zapisałem się na uczelni na sekcje strzelecką, aby móc swobodnie trenować warto by zaopatrzyć się w swoje pierwsze w życiu asg. I tu proszę was o pomoc, szukam pistoletu asg do trenowania oraz gdy będzie taka możliwość do zabawy w grupach asg. Zależy mi na początek na czymś nie drogim, tak do 250 zł. Moją uwagę przykół cz sp-01 shadow gnb. Ale nie wiem czy to będzie dobry wybór. Czekam na wasze propozycje.

Link to post
Share on other sites

Pierwsze co bym sugerował, to sprawdź jakimi pistoletami dysponuje sekcja. Dobierz taki który pasuje Ci do ręki, i daje możliwość poprawnej pracy na spuście (nie wszystko co się podoba pasuje do łapy). Jak już uda się dopasować model, szukaj jego repliki.

Po tym co chcesz doskonalić wnioskuje, że sekcja jest „dynamiczna”. Będziesz potrzebował repliki z najbardziej wyczuwalnym resetem spustu. Niestety z racji ich konstrukcji o to bardzo trudno.

Im mocniejszy blow back tym lepiej. Nigdy nie będzie on porównywalny z palnym, ale zawsze wymusi ponowne zgranie przyrządów na celu. Sugerowałbym Co2. Ale jak kolega radzi, jeśli chcesz używać go na strzelankach znajdź coś poniżej 350FPS.

Edited by Szuwarek79
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...