Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nie wiem jaką replikę kupić na początek.


Recommended Posts

Dzień dobry mam 13 lat i w zeszłym roku byłem na obozie asg dla początkujących gdzie repliki dostawaliśmy od organizatorów obozu i od tego czasu chcę sobie kupić jakaś replikę tylko nie wiem jaką wybrać ( mam budżet 900 zł na replikę ), najlepiej by było jakaś 320fps - 400fps na napęd elektryczny i nie wiem czy dobrym wyborę będzie AEG Daniel Defense MK18 SA-C19 Core - full tan, proszę doradźcie mi. Z góry dziękuję. 

Link to post
Share on other sites

1. Wpierw zainwestuj w porządną ochronę oczu (słyszałem że nie odrastają)
2. Przy wyborze repliki nie patrz na to, ile ma fps-ów (fpsy są jak przebieg auta u handlarza, do ustalenia)

3. Tak jak poprzednik napisał - poczytaj o emkach DE, moim zdaniem aktualnie najlepszy wybór, w swoim budżecie spokojnie zmieścisz się z repliką, ochroną oczu, paczką kulek (nawet nie patrz na specna core, najlepiej g&g/bls, rocketsy to absolutne minimum) oraz lipo + ładowarka.

Link to post
Share on other sites

1. Mam już dobre gogle więc to odpada bo już mam

2. Ale no trzeba patrzeć na recenzje czy faktycznie mają podobną ilość fps którą podaje twórca

3. Ale nie wiem gdzie mogę kupić taką replikę (sprawdzałem na militaria.pl i allegro) i nie znam w jakiej jest cenie

Gdybyście mi podali cenę i sklep gdzie mogę ją kupić to byłbym wdzięczny

 

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Roxezeer napisał:

Ale no trzeba patrzeć na recenzje czy faktycznie mają podobną ilość fps którą podaje twórca

Bez chrono na 100% nie będziesz pewny ile ma replika fps. Kupując nową trzeba wierzyć w opis na sklepie, czasem się to rozmija, ale nic z tym nie zrobisz.

1 godzinę temu, Roxezeer napisał:

Ale nie wiem gdzie mogę kupić taką replikę (sprawdzałem na militaria.pl i allegro) i nie znam w jakiej jest cenie

Po wpisaniu w google powinno wyświetlić sklep gdzie to jest ;)

Najpopularniejsze sklepy w Polsce to według mnie to:

gunfire.pl
taiwangun.com
specshop.pl
asg.warszawa.pl
azteko.pl
militaria.pl
jarmix-militaria.pl

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...