Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Elco

Użytkownik
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Testowałeś szczelność? Jak pneumatyka szczelna w gb, lufa z komorą też szczelne to musi uciekać na komorze. Test papierka prawdę powie. Odwracasz replikę do góry gniazdem magazynka, wkładasz kulkę i kładziesz na wlocie do komory papierek. Po strzale papierek powinien pozostać nieruchomy.
 2. Ja bym sprawdził wszystkie zębatki, po dźwięku od razu kojarzy się ze zjedzoną zębatką w GB.
 3. Tak tak, każdy chce do celu tylko strzelać ;)
 4. Tak z ciekawości - jak ty go rozwaliłeś? W ak to rozumiem, zaczepy się łamią, ale w eMce?
 5. https://www.taiwangun.com/pl/pistolet-green-gaz/st92f-non-blowback-airsoft-gas-pistol-black-stti?from=listing&campaign-id=19
 6. Pomylilłem posty, miało to być do innego tematu
 7. Wrzucałem to kiedyś i dawało jakieś 500fpsów. Ale na dłuższą metę bym nie używał, bo są podobne do zestawów, które rysują cylinder.
 8. Coś podobnego wrzucałem kiedyś to dawało te około 500fpsów. Ale raczej bym nie wrzucał tego do repliki, obawiam się że może to być tak jak zestawy tuningowe tanie co rysują cylinder.
 9. Elco

  CM.048S

  Sprawdzałeś szczelność układu? Obejrzyj dodatkowo całą gumkę, może ma jakieś mikro pęknięcie.
 10. W dobie aktualnego wyścigu fpsów jednak bym kupił na Twoim miejscu coś bardziej sprawdzonego. Pomińmy fakt że mogą one też bardzo parować Tobie ;) Dodatkowo mogły wytrzymać jedną kulkę ale już drugą niekoniecznie. Jeśli lubisz swoje oczy to jednak sypnij kilka groszy więcej i kup coś sprawdzonego ;)
 11. Ochrona oczu to podstawa. Do tego ewentualnie możesz pomyśleć o masce jakiejś aby ochronić zęby (wyścig fps robi swoje). Dalej to oddaj replikę na solidny serwis, przesmarowanie, podkładkowanie, doszczelnienie, wymiana gumki hop-up. Osobiście u siebie mam w dwóch replikach (ar-15 oraz SR-ka) komory plastikowe i jakoś nie mam problemów ze szczelnością. I.... tyle bym na twoim miejscu zrobił na tą chwilę. Z czasem te pieniądze, które Ci zostały możesz wykorzystać do zakupu kolejnego sprzętu. Pobiegasz trochę i zobaczysz co Ci się przyda.
 12. Może głupie ale spróbowałeś podkręcić bardziej magazynek? Tą zębatką od dołu magazynka. Nie wystarczy że kulka oprze się o wylot z magazynka, trzeba jeszcze troszkę. Ale może być też w drugą stronę, tzn. za mocno podkręciłeś i pękła sprężyna w magazynku.
 13. Jest cały temat poświęcony tej replice, nie trzeba zakładać kolejnego. https://wmasg.com/pl/forum/topic/168969-sr-25-cm098-e-edition
 14. Nie zapominaj dobrej ochrony oczu! Cymy z serii 5xx są chyba z tego samego plastiku robione jak spartac, ja osobiście brzydziłem się tego dotykać taki chamski plastik. Trzeszczy i łatwo się łamie.
 15. Dobra, masz dwie drogi skoro chcesz zostać snajperem. 1. Drogo - sypiesz workiem kasy wtedy zasięg może sięgnać Ci do 100m (bierz tylko poprawkę że każda gałązka, listek, dupa komara, ect. mogą spowodować zmianę toru lotu kulki) dzięki czemu przewyższasz zasięgiem innych graczy (bierz poprawkę tylko że standardowy aeg raczej ma zasięg około 50m, czasem i lepiej). Jednak jak nie trafisz pierwszą kulką to możesz zostać zasypany całą serią zanim przeładujesz. 2. Tanio - kupujesz replikę sprężynową przypominającą karabin wyborowy (najlepiej coś, co możesz w przyszłości ulepszyć). Jeśli m
×
×
 • Create New...