Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Elco

Użytkownik
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Będziesz zadowolony.
 2. Jeżeli to będzie pierwsza replika to wybierz coś z serii 904 od DE. Do tego limitu starczy Ci też aby zakupić jakieś lipo oraz ładowarkę do lipo.
 3. To są producenci luf. Zazwyczaj niedostępne w polskich sklepach.
 4. To jest w standardzie hi-capy więc nie powinno być problemu z częściami. Do tego bierzesz hi-cape 7.1. Wystarczy jak przeciwnik zobaczy jak wyciągasz to bydle z kabury i natychmiastowo stwierdza, że coś zostawił na respie :D
 5. Dokładnie ten model mam, tylko wersję czarną. Tak jak pisałem wcześniej - o dziwo nic się nie psuje i wciąż działa.
 6. W niedużych pieniądzach aktualnie mogę polecić hi-capy od Golden Eagle. Przetrwała już ta klamka kilka strzelanek + zlot 3 dniowy. Może też i dobry egzemplarz mi się trafił ale za te pieniądze jestem zadowolony.
 7. ???? mógłbyś podać w jakim to modelu jest? Ok, jest wersja ze składaną kolbą - nie polecam, lepiej wybrać wersję ze stałą kolbą. Dobra, pewnie patrzyłeś na tą wersję: https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinu-snajperskiego-mb08-oliwkowa-1152194839.html A ja osobiście myślałem o tej wersji: https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinu-snajperskiego-warrior-i-olive-1152200729.html Zasadniczo poza składaną kolbą to raczej nie są to awaryjne elementy, to są zwykłe śrubki i tyle, tam nie ma co się popsuć. Co do argumentu o prymitywnym maga
 8. Mogą być dupne kulki. Ale możesz też mieć uszkodzoną gumkę hop up. Ja bym zaczął od normalnych kulek, czyli jakieś bls albo g&g
 9. 1. Jakie kulki? (waga i producent) 2. Jaki magazynek? 3. Przebieg 4. Czy coś było robione w replice?
 10. 1. Nie patrz na FPS-y. To jest tak jak z przebiegiem, do ustalenia. 2. Nie wiem o jakie bajery Ci tam chodzi? Mógłbyś wymienić? Bo już kilka razy o tym wspominasz i ciągle się zastanawiam co to za kosmiczne bajery teraz wrzucają. 3. A ja polecę cm.700. Zwykle w springach musisz wymienić...wszystko. Tu masz od razu zespół spustowy stalowy (nie widziałem/słyszałem żeby ktoś wymieniał), komora hop-up jest to kopia pdi (nie do końca fajnie) która przyjmuje lufy oraz gumki aeg (to już zdecydowanie lepiej, większy wybór).
 11. Możesz też kupić taką zabawkę na odpuście, będzie równie "wytrzymała". Tak jak napisał przedmówca - sensowne elektryki zaczynają się od 500zł, aktualnie najlepsze są emki od DE z seri m904.
 12. Szukajka nie gryzie... https://wmasg.com/pl/forum/topic/143405-ares-ms700?tab=comments Ostatni temat o tej replice. Osobiście w takich pieniądzach to bym wolał uderzyć do Dextera lub bart_a aby zbudowali mi laserową dzidę. A i oczywiście żeby zachować tradycję: Do strzelania do celu służy wiatrówka.
 13. Wpierw trzeba zlokalizować tą nieszczelność, czy gaz ucieka na zaworze górnym, dolnym czy może na oringu od stopki. Można to sprawdzić poprzez załadowanie magazynka i włożenia go pod wodę, wtedy widać gdzie gaz ucieka. Najczęściej magazynki puszczają na oringu stopki albo dolnym zaworze, pomaga wymiana tego oringu, ewentualnie sposób januszowy - zaklejasz silikonem akwarystycznym.
 14. Pewnie klasycznie kupił tylko do strzelania do celu ;) Co do wyboru repliki to również polecam emkę od DE.
 15. Kwestia wprawy. Ja u siebie przez pewien czas miałem ponad 700fps-ów nie będąc świadomy tego nawet i nie miałem większych problemów. Ale już kilka lat biegam z 4-taktami więc wyrobiłem sobie odpowiedni chwyt do naciągania a i replika moim zdaniem jest dobrze nasmarowana oraz złożona. Uważam że na 4-takt to 650fps-ów jest max, ja oba springi mam zrobione pod 550fpsów i mi całkowicie wystarcza.
×
×
 • Create New...