Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Elco

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kup emkę od DE, paczkę kulek g&g 0.25, lipo 7.4V, okulary/gogle z atestem i gotowe. Zmieścisz się w tym zestawie poniżej 1k. Snajperka jest bardzo specyficzna do rozgrywek, do tego dochodzi jeszcze temat tuningu bo inaczej każdy z aeg-iem Cię zje (a tuning to nie jest wrzucenie zestawu "tuningowego" za 100zł który da milion efpeesów). Też przy wyborze repliki nie kieruj się ilością fps ponieważ to jest jak przebieg w aucie - do ustalenia ;)
 2. Wydaje mi się że to może być kwestia słabszej sprężyny i mocnej baterii. Występuje tu coś o nazwie overspin. Spróbuj podpiąć lipo 7,4 czy problem dalej występuje. Możliwe że też to jest kwestia zmiany ustawienia w mosfecie, niestety z tym modelem mosfetu nie miałem styczności.
 3. To zależy, jak w cenie do 300-350zł max to się nada. Jeśli w cenie 500-600zł to lepiej zdecydowanie wybrać emkę od DE.
 4. Jak tak czytam ile ludzie pakują w replikę to zastanawiam się dokąd zmierzamy... W takich pieniądzach można kupić ostrą broń i wtedy zasięg będzie nieporównywalnie większy ;) Ale jeśli mimo wszystko ktoś chce wpakować w swoją replikę 2-3tyś, to warto pamiętać że wciąż to jest tylko zabawka strzelająca plastikowymi kulkami. Oczywiście żeby nikt nie potraktował tego jako atak, niech tam każdy wydaje pieniądze jak chce, to tylko moja opinia.
 5. 1. Uszczelnić układ. 2. Sprężynę skrócić, aby po wykręceniu głowicy cylindra, tłok wystawał 1-2cm.
 6. Wpierw uszczelnij, przesmaruj i wypodkładkuj gearbox. Później myśl o reszcie, a szczególnie o mocniejszej sprężynie. Sprężynę wymienia się na sam koniec. Dodatkowo z mojego doświadczenia aktualne gumki g&g są bardzo wybredne. W cenie 600-700zł masz świetną emeczkę od DE w której tak naprawdę wstawiasz dyszę uszczelnioną i jest bajka.
 7. Brzmi jak źle założony anti-reversal. Na singlu gdy nie wykonasz pełnego cyklu strzału, zębatki się cofają. Spróbuj ustawić single, naciśnij spust i czekaj aż będzie strzał a nie lekko smyrasz ten sput. Jeżeli strzeli normalnie, to będzie potwierdzenie mojej teori.
 8. Jeśli sam i nie masz zbytnio doświadczenia to na początek polecam wymianę gumki hop-up i ewentualnie lufy. Do tego uszczelnienie ewentualne na komorze hop up. Więcej zmian związane jest z otwarciem gb.
 9. Dremel i wszystko będzie pasować. Chociaż w tych pieniądzach chyba taniej by było złożyć coś samemu, szczególnie że tu dobrze by było gb otworzyć w celu podstawowego serwisu.
 10. W takim wypadku jedynie wiatrówka. Ewentualnie dozbieraj do emki od DE jeśli chcesz w miarę sensowną replikę.
 11. Pas taktyczny + ładownice + torba zrzutowa. Ja aktualnie w swoim zestawie na pasie mam miejsce na 4 magazynki do sr-ki, ładownicę na radio, kabura na klamkę, ładownica na jakieś pierdołki i jeszcze jest miejsce. Oczywiście decyzja należy do Ciebie, ale ja kiedyś też chciałem bardzo mocno kamizelkę, do czasu aż pobiegałem w niej w lato przy 30+ stopni w cieniu.
 12. Kup tą replikę + ochrona oczu + akumulator i ładowarkę + kulki. Dopiero z czasem kupuj resztę. Dużo nowych u mnie kupuje na początek bez opamiętania masę sprzętu który jest im finalnie niepotrzebny, nie popełniaj tego błędu. Dodatkowo warto pomyśleć czy napewno chcesz kamizelkę? Od siebie polecam pas taktyczny.
 13. Mam cm.700 i mogę ze swojej strony polecić. Zespół spustowy masz stalowy (nie słyszałem aby komukolwiek klęknął), komora hop up to kopia pdi (od razu pasują lufy od aeg) jednak warto zrobić TDC mod. Wrzucasz do cylindra zestaw od ASP (tłok, sprężyna, prowadnica oraz głowica), jakaś precka i replika gotowa.
 14. Żebym dobrze zrozumiał - kupiłeś replikę od youtubera, który sprzedaje repliki już tuningowane... i pierwsze co to chcesz tą replikę tuningować? Mordo, pobiegaj z tą repliką trochę i w ogóle zobacz czy Ci pasuje.
×
×
 • Create New...