Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kar98k Double Bell i wymiana lufy


Recommended Posts

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem repliki kar98k Double bell i przychodzę do was z zapytaniem dotyczącym wymiany lufy. Otóż oryginalna lufa ma 500mm i pozostaje jeszcze dużo miejsca w lufie zewnętrznej. (dokładnie taka sama sytuacja jak w agm003 tylko w mojej replice kulka czasem odbije się od lufy zewnętrznej i nie poleci tam gdzie trzeba) dlatego chciałbym się dopytać różnych osób które miały ten sam problem z tą repliką lub osób które mogły by mi pomóc . Czyli jaką długą lufę zakupić i zamontować w replice? Będę wdzięczny za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Ok a gumki hu jakie przyjmuje? Bo jeśli vsr to wszystko w tym standardzie podejdzie. Kolejna sprawa jaka jest pojemność cylindra- pytam bo jak dasz za długa lufę wewnętrzną to spadną Ci osiągi . Musisz znać tzw stosunek pojemności cylindra do pojemności lufy. Nie wiem czy nie prostszą sprawą będzie ustabilizowanie lufy wewnętrznej w zewnętrznej, nawet zwykła taśma, powiedzmy w 2-3 miejscach. I ewentualne wyszlifowane zewnętrznej lufy. Może mieć jakieś niedoskonałości w zw. lufie i to od nich odbija się kulka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...