Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hej jestem nowy na forum a także dopiero zaczynam z ASG ,dlatego pytanie do was weteranów poszukuje mojej pierwszej broni za około 600zł bez dodatków ,zależy mi by było to jakieś M4 albo AR15 dodatkowo musi mieć maksymalnie 350 FPS ,szukałem broni na stronie taiwangun.com ponieważ ktoś mi ją polecił ale jeśli macie inne strony to chętnie sprawdzę

Link to post
Share on other sites

Double Eagle + sprężyna Guarder SP90.

Ewentualnie SP100, ale może lekko przekroczyć 350, jak masz możliwość pożyczenia od kogoś takiej to można sprawdzić czy zmieści się w limicie, jak nie to SP 90 będzie bezpieczne.

W moim DE sprężyny  SP90 i SP100 dawały 300 i 330 fps, ale po wymianie dyszy na uszczelnioną zrobiło się 330 i 360.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, sledz napisał:

Double Eagle + sprężyna Guarder SP90.

Ewentualnie SP100, ale może lekko przekroczyć 350, jak masz możliwość pożyczenia od kogoś takiej to można sprawdzić czy zmieści się w limicie, jak nie to SP 90 będzie bezpieczne.

W moim DE sprężyny  SP90 i SP100 dawały 300 i 330 fps, ale po wymianie dyszy na uszczelnioną zrobiło się 330 i 360.

A Double Eagle M904G L F R itd. różnią się tylko długością czy czymś jeszcze ?

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...