Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

jestem nowa w airsoft i tak, mam karabin snajperski, ale nie, nie zapaliłam się na snajpera - nie chodzę na strzelanki, a jedynie strzelam do puszek. 

Tuning MB01 od Well - chciałabym poprawić celność i tu pytanie: czy lufa precyzyjna 6.02 od maple leaf https://www.taiwangun.com/pl/lufa-wewnetrzna/500mm-6-02-lufa-precyzyjna-typ-96-awp-open-maple-leaf ma sens? Chcę 500mm, bo jestem niska, a replika jest wystarczająco długa i nie chcę jej jeszcze przedłużać. Czy ta precka faktycznie coś poprawi?

Nie chcę płacić kroci, bo mam ograniczony budżet. 

Myślałam też o tym zestawie tuningowym do 550 fps https://www.taiwangun.com/pl/czesci-wewnetrzne-karabin-snajperski/wzmocniony-zestaw-na-550-fps-do-mb01-mb05-mb06-i-mb08-well aczkolwiek im mocniejsza sprężyna, tym trudniej repkę przeładować. Ze stockową sprężyną raczej nie mam problemu, jednak jestem serio młoda i nie chcę mieć zbytnjo trudności z przeładowaniem. Co o tym myślicie? Na pewno znacie się lepiej ode mnie, dlatego tu piszę.

Proszę o wyrozumiałość.

P.S. Coś jeszcze w niedużym budżecie (maks 300 złociszy) byście wymienili żeby strzelało się po prostu przyjemnie? 

 

Link to post
Share on other sites

Tuningowanie taniej snajperki jesy mało sensowne. Bo inwestujesz kasę a w zasadzie nie bardzo widać poprawy. I nagle okazuje się iż w tuning wpakowałaś kasę za którą kupisz przyzwoite wiosło, a niestety osiągi i celność i wygląd będą dalej takie sobie.
Jeżeli chcesz posnajperzyć poszukaj jakiegoś elektrycznego SPRa czy M14 i na dzień dobry będziesz miała i zasięg i precyzję porównywalną ze sprężyną a odpadnie wachlowanie wajchą zamka. A i serią się da pociągnąć.
Wiem, MBtę już masz. Ale naprawdę szkoda pieniędzy na jego tuning. Bo niedrogie tuningi mało dadzą a tuning który rzeczywiście coś da jest drogi bo tu nie wystarczą tylko części, ale trzeba kogoś kto te części będzie umiał zastosować.

PS
W zasadzie jedyne co warto wymienić to gumka hopa i dystanser. 

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...